|

دستور ویژه یحیی به ستاره پرسپولیس

یحیی از سروش رفیعی در پست هافبک مرکزی استفاده کرد که این امر پیام مهمی برای این ستاره داشت.

لینک کوتاه کپی شد

در غیاب کمال کامیابی‌نیا هافبک دفاعی مصدوم پرسپولیس، یحیی از سروش رفیعی در کنار میلاد سرلک استفاده کرد تا پس از مدت‌ها هافبک بازی‌ساز را در میانه میدان خود داشته باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ این تغییری مهم در ترکیب پرسپولیس بود که با ماموریت خاص به سروش رفیعی همراه شد. یحیی از سروش خواسته بود تا در جدال با نساجی حضور بیشتری در کارهای تدافعی داشته باشد و در دوئل‌های بیشتری شرکت کند و در عین حال با حضور در مرکز میدان نقش پخش‌کننده توپ را ایفا کند.

رفیعی در این بازی نمایش قابل قبولی هم داشت و موفق شد یک پاس گل هم بدهد؛ پاس گلی که با سرتوپ به دروازه‌بان و تقدیم دروازه خالی به شرزود تمیروف ثبت شد.

سروش که با ورود به ترکیب پرسپولیس، مجبور به دوندگی بیشتری هم شده، احتمالا روزهای سخت‌تری در تمرینات تجربه خواهد کرد تا به مهره مورد علاقه یحیی گل‌محمدی تبدیل شود؛ مهره‌ای که می‌تواند اثر خود را در نتایج پرسپولیس نیز بگذارد.

رفیعی اغلب به عنوان یک بازیکن فانتزی‌باز و بازی‌ساز توانا شناخته شده و این توانایی در پرسپولیس نیز به کار گرفته خواهد شد اما بیش از آن حضور در دوئل‌ها و اثر دفاعی است که او را به ستاره تبدیل خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی