|

توافق نهایی استقلال با شاه ماهی؛ ساپینتو تیمش کامل شد!

باتوجه به خبرهای رسیده، به احتمال فراوان قرارداد محمد محبی با استقلال به زودی نهایی خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد
2

استقلال این روزها در حالی تمریناتش را در ترکیه دنبال می‌کند که ریکاردو ساپینتو انتظار جذب ۲ بازیکن دیگر را می‌کشد؛ موضوعی که با تلاش مدیران استقلال در حال رسمی شدن است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ابرار ورزشی؛ این باشگاه از مدت‌ها قبل درصدد خرید کاوه رضایی و محمد محبی است و اضافه شدن این دو بازیکن می‌تواند تا حدودی خیال ساپینتو را در فاز تهاجمی راحت کند. البته استقلال در پست دفاع راست هم کماکان در حال بررسی شرایط چند گزینه ایرانی است تا در این پست هم یک بازیکن را به لیست خودش اضافه کند.

جذب محمد محبی هم برای استقلالی‌ها یک ماموریت سخت و حساس بوده ولی آخرین اخبار حاکی از آن است که مدیران این باشگاه با مسئولان باشگاه پرتغالی به توافق رسیده‌اند. یکی از مسئولان استقلال در گفت‌وگو با همشهری ورزشی درخصوص روند مذاکره با باشگاه سانتاکلارا می‌گوید: «بعد از تغییرات مالکیتی این باشگاه، با مدیران جدید تیم پرتغالی صحبت کردیم و برای جذب محبی با آنها به توافق رسیده‌ایم. حالا باید منتظر توافق این بازیکن با مسئولان سانتاکلارا باشیم چون محبی هم باید در مورد نحوه جدایی، مسائل مالی و برخی جزئیات دیگر با آنها به توافق برسد. کار اصلی انجام شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این بازیکن را هم جذب خواهیم.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی