|

رضا اسدی در تیم رقیب؟!

به احتمال فراوان تیم جدید رضا اسدی در یکی دو روز آینده اعلام خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

این یک واقعیت است که یحیی گل محمدی دیرتر از تمام بازیکنان تمدیدی خواهان تمدید قرارداد با رضا اسدی شده بود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ گل محمدی که ابتدا به دنبال جذب خدا بنده لو بود وقتی با انتقال این بازیکن به گل گهر مواجه شد و در ادامه نیز نتوانست با گزینه مناسبی برای بازی در پست هافبک دفاعی به توافق برسد، تصمیم به همکاری با اسدی گرفت و همین موضوع باعث شد تا این هافبک با آگاهی از این که دیگر هافبک دفاعی مورد نیاز یحیی در بازار داخلی وجود ندارد، در مذاکرات ابتدایی رقم درشتی را ارائه دهد.

رقمی که باشگاه نپذیرفت و در نهایت چانه زنی ها هم به جایی نرسید تا اسدی و مدیر برنامه های او تصمیم به جدایی گرفته و پیشنهاد 5 میلیاردی پرسپولیس را توهین به خود تلقی کنند.

در همین مدت تیم هایی چون فولاد و مس به دنبال جذب اسدی بودند. مس پیشنهاد مالی بالای اسدی را نپذیرفت و فولاد هم گویا برخلاف روزهای اول چندان برای ادامه همکاری با این بازیکن مصر نبود تا درنهایت اسدی با باشگاه های دیگر وارد مذاکره شود.

خبرهای دریافتی طرفداری حکایت از آن دارد که اگرچه باشگاه تراکتور هم مذاکراتی انجام داده اما تراکتور هم مقصد آینده اسدی نیست و این بازیکن طی روزهای اخیر با باشگاهی به توافق کامل رسیده و حتی قرارداد هم امضا کرده است.

باشگاهی که قطعا یکی از رقبای اصلی پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی فصل بعد به حساب می آید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی