|

واکنش رسانه های اروپا به حضور ساپینتو در استقلال

رسانه های فوتبالی در اروپا به حضور ریکاردو ساپینتو در استقلال واکنش های جالی نشان دادند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم استقلال اعلام کرد که ریکاردو ساپینتو هدایت این تیم را در فصل آینده لیگ برتر بر عهده خواهد داشت.  ساپینتو سابقه سرمربی‌گری در تیم‌های اسپورتینگ لیسبون و براگای پرتغال را در کارنامه خود دارد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ کالچومرکاتو ایتالیا نوشت در حالی که زمزمه حضور آندره آ استراماچونی روی نیمکت استقلال شنیده شده بود، سران این تیم به دنبال مربی پرتغالی رفتند و ریکاردو ساپینتو را به عنوان سرمربی انتخاب کردند و به این ترتیب استراماچونی که دوران خوبی را در استقلال داشت به این تیم باز نخواهد گشت.

ساپینتوی ٤٩ ساله با تجربه هدایت اسپورتینگ لیسبون و براگا در پرتغال، واسکودوگامای برزیل، ستاره سرخ بلگراد، تیم‌های باشگاهی یونان و ترکیه و لهستان، استاندارد لیژ بلژیک از فصل بعد روی نیمکت استقلال خواهد بود.

رکورد پرتغال نیز نوشت سرمربی پرتغالی و باتجربه راهی ایران شد تا هدایت استقلال مدافع عنوان قهرمانی لیگ ایران را بر عهده بگیرد.

رسانه اسپورتا لهستان نیز نوشت: ساپینتو سرمربی جدید آبی های ایران در فصل بعد است. او با خوشحالی از حضور در استقلال گفت: بسیار مفتخرم که به بزرگترین باشگاه ایران و یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان یعنی استقلال پیوستم. می‌دانم ۴۰ میلیون هوادار استقلال هم مثل من پرشور هستند. بی صبرانه منتظر بازی در ورزشگاه آزادی هستم.

این مربی ۴۹ ساله با استقلال تهران قهرمان ۹ دوره ایران قرارداد دو ساله امضا کرد. این اولین باشگاه آسیایی نیست که سا پینتو را هدایت می کند. او در گذشته مربی تیم الفتح بود. 

رسانه اسپورت نیوز یونان، weszlo لهستان و آبولا پرتغال نیز به حضور این مربی روی نیمکت استقلال پرداختند.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی