|

مدافع فرانسوی اولین خروجی بارسلونا

لنگلت که به هیچ عنوان دوران خوبی را در بارسلونا سپری نکرد از این باشگاه جدا خوهاد شد.

لینک کوتاه کپی شد

بازیکنان با دستمزد بالا در مسیر خروج از بارسلونا قرار دارند و یکی از آنها کلمنت لنگلت، مدافع میانی این تیم است.

به گزارش «شایانیو» و به نقل از ورزش سه؛ این بازیکن اخیرا به مدیران باشگاه انتقال داده که تا زمانی که در هر معامله ای به حقوق او احترام گذاشته شود، ماموریت فروش را برای بارسلونا دشوار سخت نخواهد ساخت. البته در حال حاضر به نظر می رسد فروش کلمنت لنگلت تنها در صورتی امکان پذیر است که او به صورت قرضی و با بند خرید شود. 

باشگاه های مختلفی خواهان جذب این مدافع فرانسوی هستند، اما بارسلونا علاقمند به فروش لنگلت به تیمی است که تمام دستمزد او را بپردازد. او سالانه حدود 10 میلیون یورو دستمزد می گیرد، چند پیشنهاد وجود دارد و کلمنت لنگلت به زودی تصمیم خواهد گرفت.

در هفته های اخیر المپیک مارسی و تاتنهام برای جذب این بازیکن اقدام کرده اند، اما آنها تمایلی به پرداخت دستمزد بالای کلمنت لنگلت ندارند. در ایتالیا نیز به نظر می رسد اینتر و یوونتوس خواهان جذب این بازیکن شده اند و احتمالا به زودی کلمنت لنگلت به یکی از پیشنهادهای مذکور پاسخ مثبت خواهد داد. مدیران بارسلونا تصور می کنند که او به زودی جدا خواهد شد و اگر این اتفاق برای اسکار مینگوئزا و ساموئل اومتیتی نیز رخ دهد، فضا برای جذب یک مدافع میانی دیگر نیز برای ژاوی وجود خواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی