ستاره رئال پیشنهاد تمدید قرارداد را رد کرد

هافبک باتجربه و آلمانی پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی رئال مادرید را رد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به نظر می‌رسد چیزی تا پایان دوران هافبک آلمانی رئال مادرید در این تیم باقی نمانده است. آینده تونی کروس در رئال مادرید ممکن است در تابستان ۲۰۲۳ یعنی زمان اتمام قرارداد کنونی‌اش به پایان برسد.

به گزارش «شایانیو» و به نقل از خبرورزشی؛ رادیو «کادناسر» گزارش داده است که کروس پیشنهادهای رئال برای تمدید قرارداد را رد کرده است. ستاره آلمانی ترجیح می‌دهد که منتظر اتفاقات سال آینده بماند که البته به گفته رادیو کادناسر، این تصمیم باعث تعجب مدیران رئال شده است. کروس ۳۲ ساله بارها تاکید کرده است که تمدید قراردادش به شرایط بدنی خودش بستگی دارد چرا که نمی‌خواهد سربار رئال در آینده باشد.

البته خرید کاماوینگا و شوامنی در سال‌های اخیر که هر دو هافبک هستند و جذب احتمالی بلینگام در سال آینده می‌تواند روی جدایی تونی تاثیر مستقیمی بگذارد. کروس در فصل گذشته از نظر فردی عملکرد جالبی نداشت و فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه کرد هرچند که در بازی‌های مهم اواخر فصل به دوران اوج خود برگشت و در قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان اروپا نقشی ویژه داشت.

اگر کروس در فصل جدید بیش از حد معمول روی نیمکت بنشیند و جایی در ترکیب اصلی رئال نداشته باشد، تصمیم خود برای جدایی از این تیم را قطعی خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی