|

جنجالی ترین انتقال در فوتبال ایتالیا؛ فوق ستاره در تیم رقیب!

در چند روز آینده باید شاهد انتقال دیبالا ستاره آرژانتینی سابق یووه به اینترمیلان باشیم.

لینک کوتاه کپی شد

در ماه مارچ بود که پائولو دیبالا اعلام کرد برای تمدید قرارداد با یوونتوس به توافق نرسیده و از همان مقطع بود که گمانه‌زنی‌ها در مورد این ستاره آرژانتینی آغاز شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛  اما گاتزتا دلااسپرت امروز در گزارشی مدعی شد پائولو دیبالا مدت زیادی است که با مدیران باشگاه اینتر مذاکره می کند و خورخه آنتون، مدیر برنامه این بازیکن اکنون آماده است تا با نراتزوری به توافق کامل برسد.

به نظر می رسد پائولو دیبالا قطعا باشگاه اینتر را به عنوان مقصدی بعدی خود برای فصول بعد انتخاب کرده و قراردادی چهار ساله به ارزش شش میلیون یورو به اضافه یک میلیون یورو پاداش، به زودی بین طرفین امضا خواهد شد. البته دیبالا و اینتر هنوز بر سر برخی جزییات مالی به طور کامل به توافق نرسیده‌اند، اما انتظار می رود تا آخر هفته این اتفاق رخ دهد و باشگاه اینتر انتقال رسمی این بازیکن 29 ساله را اعلام کند.

در واقع نراتزوری خبر جذب پائولو دیبالا را پس از بازگشت این بازیکن از ایالات متحده اعلام خواهد کرد. دیبالا آخر هفته گذشته با پل پوگبا در این کشور ملاقات کرد و آنها دوستان صمیمی هستند، اما قرار است این دو نفر دوباره همبازی شوند. ستاره فرانسوی و باتجربه منچستریونایتد در آستانه توافق با یوونتوس قرار گرفته و به زودی با انتقالی رایگان و قراردادی چهار ساله لباس تیم سابق خود را به تن خواهد کرد. هواداران یوونتوس از همین حالا به شدت به پائولو دیبالا به خاطر انتقال به اینتر تاخته و به او لقب خائن داده اند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی