|

شاه ماهی نقل و انتقالات لیگ، شاگرد فرهاد یا یحیی؟!

ستاره ملی پوش گل‌گهر سیرجان بلافاصله بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی در قطر راهی امارات می‌ شود.

لینک کوتاه کپی شد

سعید صادقی بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان یکی از بازیکنانی است که چند لیگ برتری به دنبال جذب او هستند. از سپاهان، استقلال و پرسپولیس به عنوان باشگاه‌های خواهان صادقی نام برده می‌شود اما مدیر برنامه‌های این بازیکن چند بار اعلام کرده که این بازیکن فعلاً با هیچ تیمی به توافق نرسیده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛  سعید صادقی به همراه تیم ملی در اردوی قطر حضور دارد و قرار است همراه با سایر ملی‌پوشان عازم تهران شوند اما برخلاف اخباری که در خصوص توافق این بازیکن به گوش می‌رسد او هنوز تصمیم قطعی خود برای ادامه فوتبالش را نگرفته است. صادقی که از چهره‌های برتر لیگ بیست و یکم به حساب می‌آید شاید برخلاف پیش‌بینی‌ها، تصمیم دیگری بگیرد.

ملی‌پوشان قرار است تا امشب راهی تهران شوند اما گفته می‌شود صادقی قرار است پس از حضور در تهران بلافاصله عازم امارات شود تا مذاکراتی را در این کشور انجام دهد تا بلکه بتواند به عنوان لژیونر فوتبال خود را ادامه دهد.

صادقی که ویزای امارات برای او تهیه شده مذاکرات با اتحاد کلبا امارات انجام خواهد داد که سرمربی‌گری این تیم بر عهده فرهاد مجیدی است.این بازیکن در صورتی که با این باشگاه اماراتی به توافق برسد به عنوان شاگرد فرهاد مجیدی کار خود را ادامه خواهد داد.

در صورتی که صادقی نتواند در مدت چند روز حضورش در امارات با اتحاد کلبا به توافق نهایی برسد آن زمان مذاکرات او با پرسپولیس جدی‌تر از همیشه خواهد شد و این موضوع باعث می‌شود تا شانس سرخ‌پوش سعید صادقی بالا برود. هر چه که هست باید منتظر روزهای آینده ماند و دید که بازیکن پر سر و صدای این روزهای فوتبال ایران کدام تیم را برای ادامه فوتبال انتخاب خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی