|

یک ایتالیایی جانشین ساغلام در تراکتور؟!

بعید به نظر می رسد ارطغرول ساغلام فصل آینده هم سرمربی تراکتور تبریز باشد.

لینک کوتاه کپی شد

ادامه همکاری باشگاه تراکتور با ارطغرول ساغلام برای فصل آینده به دلیل اختلاف مالی طرفین در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و مذاکره مدیران باشگاه تبریزی با این مربی ترکیه‌ای تا این لحظه نتیجه‌ای در پی نداشته است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ باشگاه تراکتور پس از بالا گرفتن اختلاف با ساغلام در اطلاعیه‌ای اعلام کرد همزمان با ادامه رایزنی‌ها با این مربی، با چند گزینه دیگر نیز وارد مذاکره شده است و طی روزهای آینده هدایت این تیم به یک مربی در سطح نام و شأن باشگاه بزرگ تراکتور سپرده خواهد شد.

در همین راستا نیز خبر می‌رسد باشگاه تراکتور در گام اول طی روزهای گذشته مذاکراتی با الکس نوری داشته است اما این مذاکرات در همان مراحل نخست به دلیل مبلغ بالای پیشنهادی این مربی متوقف شده و نوری از جمع گزینه‌های تراکتوری‌ها خارج شده است.

پس از این اتفاق فیلیکس ماگات و یک مربی ایتالیایی به‌عنوان دو گزینه اصلی تراکتور برای فصل آینده مطرح شده‌اند و مذاکره با آن‌ها همزمان با رایزنی با ساغلام در دستور کار مدیران باشگاه تراکتور قرار گرفته است. در این بین اما شنیده می‌شود شانس مربی ایتالیایی برای حضور در تبریز بالاتر از سایر گزینه‌ها است و در صورت به بن‌بست رسیدن مذاکرات تراکتور با ساغلام، مذاکرات رسمی و نهایی با این مربی ایتالیایی آغاز خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی