|

(عکس) استیک با روکش طلا؛ سفارش گرانقیمت راموس

راموس و همسرش در دبی به رستوران نصرت، آشپز معروف ترکیه ای رفته اند.

لینک کوتاه کپی شد

بازیکنان مختلف تعطیلات خود را به بهترین شکل سپری می کنند. سرجیو راموس مدافع سابق رئال مادرید نیز این روزها در حال سپری کردن تعطیلات به همراه همسرش پیلار روبیو و فرزندانش سرجیو، آلخاندرو، مارکو و ماکسیمو آدریانو است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرآنلاین؛ خانواده راموس برای تعطیلات به دبی سفر کرده اند و سعی می کنند که به بهترین شکل از تعطیلات لذت ببرند. راموس و همسرش در دبی به رستوران نصرت، آشپز معروف ترکیه ای رفته اند. در ماه های اخیر ستارگان دیگری نظیر کورتوا و بنزما به رستوران نصرت رفته بودند و این بار نوبت راموس بود که به این رستوران برود.

راموس و همسرش استیک با روکش طلا را سفارش دادند که گران ترین غذای منوی آشپز ترکیه ایست. قیمت این غذا بیش از هزار یورو است که کمتر کسی در دنیا توان پرداخت آن را دارد اما راموس با حقوق بیش از ده میلیونی خود در پی اس جی مشکلی برای پرداخت هزینه چنین غذایی ندارد.

راموس در اولین فصلش در خارج از رئال مادرید در ترکیب پی اس جی نتوانست آن طور که باید و شاید موفق باشد چرا که با توجه به مصدومیت های پرشمارش دقایق زیادی در پی اس جی نداشت اما امیدوار است که در فصل آینده بتواند شرایط را دستخوش تغییر کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی