زوج پورعلی گنجی در خط دفاعی پرسپولیس لو رفت!

گئورگی گولسیانی مدافع فصل گذشته سپاهان با پرسپولیس به توافقات اولیه دست یافت.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس با وجود جذب مرتضی پور علی گنجی و دانیال اسماعیلی فر همچنان در صدد جذب مدافعان جدید دیگری است تا تعدد بازیکن در خط دفاعی این تیم با توجه به قرارداد بازیکنانی همچون علی نعمتی و فرشاد فرجی به وجود بیاید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از درخواست یحیی گل محمدی مبنی بر جذب گئورگی گولیسانی، توافق اولیه با مدافع فصل گذشته سپاهان اصفهان را کسب کرد.

مدافع گرجستانی سپاهان که به همراه همسرش در ایران زندگی می‌کرد قرار است پس از توافق نهایی با پرسپولیس، اثاث منزل خود را از اصفهان به تهران بیاورد تا فصل آینده با پیراهن پرسپولیس به حضورش در لیگ برتر ایران ادامه دهد.

گولیسانی در حالی مذاکره نهایی با پرسپولیس را در هفته جاری انجام می‌دهد که سرخپوشان علاوه بر او با چهار بازیکن دیگر سپاهان نیز مذاکراتی را داشته اند که تاکنون اسماعیلی فر با پرسپولیس قرارداد رسمی امضا کرده است.

سروش رفیعی و سجاد شهباززاده نیز می‌توانند خریدهای بعدی پرسپولیس از سپاهان باشند اما احتمال آمدن امید نورافکن با توجه به ماندن یک سال از قراردادش با سپاهان اصفهان به جمع شاگردان گل محمدی بسیار اندک است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی