|

پاتک سپاهان به پرسپولیس!

به نظر می رسد باشگاه سپاهان قصد دارد با خرید یک ستاره پرسپولیس جواب خرید های این تیم را بدهد.

لینک کوتاه کپی شد

داستان رقابت پرسپولیس با سپاهان در فوتبال ایران، به جای جذابی کشیده است. بعد از رقابت در زمین و جدال برای کسب عنوان قهرمانی، حالا پروژه تضعیف تیم رقیب هم در برنامه مدیران ۲ باشگاه گنجانده شده و این سناریو علنی‌تر از هر زمان دیگری در حال شکل‌گیری است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ استارت این کار را سپاهان، فصل پیش، با ربودن شهریار مغانلو از پرسپولیس زد. درحالی که به نظر می‌رسید یحیی گل‌محمدی و پرسپولیس، مهاجم مدنظرشان برای بازی در پیکان خط حمله را پیدا کرده و در حال رایزنی با باشگاه پرتغالی جهت قطعی کردن قرارداد قرضی شهریار مغانلو با پرسپولیس بودند، به ناگاه سپاهان با شهریار مغانلو به توافق رسید و طبق ادعای مسئولان پرسپولیس، با رقمی بسیار بالا، این مهاجم را از چنگ رقیب تهرانی درآورد. این اقدام حکم شمشیر دولبه را داشت: خط حمله سپاهان تقویت و خط حمله پرسپولیس تضعیف شد.

حالا و در آستانه شروع رقابت‌های لیگ ۲۲، پرسپولیس رو به تلافی آورده و به طرز جالبی، چندین ستاره سپاهان را در فهرست خرید قرار داده است. دانیال اسماعیلی‌فر، سروش رفیعی، سجاد شهباززاده، گئورگی گولسیانی، یاسین سلمانی و امید نورافکن از جمله بازیکنان سپاهان هستند که در فهرست خرید پرسپولیس گنجانده شده‌اند. تا به اینجا کار انتقال دانیال نهایی شده است. عنوان شده که سجاد شهباززاده هم روز دوشنبه با پرسپولیس قرارداد می‌بندد و سروش رفیعی هم قول داده بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی، با پرسپولیس امضا کند. به گزارش فرارو، در مورد دیگر بازیکنان هم که مذاکرات ادامه دارد.

در این میان، اما سپاهان بیکار ننشسته و در اندیشه پاتک زدن به اردوی پرسپولیس است. جذب دانیال اسماعیل‌فر مدافع راست این باشگاه توسط پرسپولیس، سپاهان را برآن داشته تا با رامین رضاییان، مدافع راست کنونی پرسپولیسی‌ها مذاکره کرده و او را به اصفهان بکشاند. همچنین خبر مذاکره این باشگاه اصفهانی با سیدجلال حسینی ۴۰ ساله هم یکی دو روز گذشته بازتاب بسیار زیادی داشته است. این دو خرید، خاصه گزینه دوم، بیش از آنکه منطقی به نظر بیاید، گویی برگرفته از همان رقابت جدیدی است که به تازگی در دستور کار ۲ باشگاه پرسپولیس و سپاهان قرار گرفته است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی