|

اولین بمب خنثی شده پرسپولیس در نقل و انتقالات!

مدافع پیشین استقلال که عکس‌ خود با پیراهن آبی را در صفحه مجازی حذف کرد، پس از عدم توافق با پرسپولیس عکس‌ هایش را برگرداند.

لینک کوتاه کپی شد

میلاد زکی‌پور یکی از گزینه‌های یحیی گل‌محمدی برای پست دفاع چپ بود و این بازیکن در یک قدمی پوشیدن پیراهن پرسپولیس قرار داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایرنا؛ احتمال حضور زکی‌پور در پرسپولیس موجب شد تا وی تصاویر خود را با پیراهن استقلال به آرشیو اینستاگرام انتقال دهد اما این پایان داستان بازیکن گل‌گهر سیرجان نبود بلکه اخباری از منتفی شدن انتقال وی به پرسپولیس به گوش می‌رسد.

شایعات در زمینه عدم انتقال زکی‌پور به پرسپولیس، زمانی رنگ واقعیت به خود گرفت که این بازیکن با خارج کردن تصاویر خود با پیراهن استقلال از آرشیو نشان داد همچنان در مسیر آبی‌پوش شدن قرار دارد و با تعیین مربی برای تیم قهرمان لیگ برتر، ممکن است به ترکیب استقلال برگردد.

احتمال منتفی شدن انتقال میلاد زکی‌پور نخستین ناکامی سرخپوشان در نقل و انتقالات است. آنان تا کنون بازیکنان مانند علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی و دانیال اسماعیلی‌فر را به خدمت گرفتند. 

عدم حضور بازیکن سابق استقلال در پرسپولیس موجب دلخوری سرمربی این تیم از مسوولان باشگاه شده است. یحیی‌گل‌محمدی در این زمینه اعلام کرده در صورتی که در این پست با مشکل روبه رو شود مدیران باشگاه مسوول هستند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی