نکونام-استقلال در مسیر نهایی شدن؟!

انتخاب سرمربی باشگاه استقلال بیش از پیش به طول انجامیده و مشخص نیست تا چه زمانی هواداران استقلال باید منتظر سرمربی جدید باشند.

لینک کوتاه کپی شد

جانشینی «جواد نکونام» روی نیمکت استقلال پس از فرهاد مجیدی به یکی از بحث برانگیزترین اخبار این روزهای فوتبال تبدیل شده است. حتی برخی رسانه ها از ارائه لیست ورود و خروج بازیکنان استقال ازسوی نکونام خبر داده اند که ظاهرا این موضوع صحت ندارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ نکونام بیشتر از هر زمان دیگری به نیمکت استقلال نزدیک است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی هدایت آبی‌پوشان تهرانی را بر عهده خواهد گرفت. وی که پس از پایان مسابقات لیگ برتر برای استراحت به همراه خانواده‌اش به امارات سفر کرده است، تا پایان هفته جاری به ایران بازخواهد گشت.

ستاره اسبق آبی‌های پایتخت برای حضور در استقلال در ابتدا باید رضایت مدیران فولاد خوزستان را جلب کند؛ البته در قرارداد نکونام با فولاد بندی وجود دارد که فسخ وی را با پرداخت مبلغی تسهیل می‌کند. با این وجود، هنوز خبر رسمی درخصوص حضور نکونام روی نیمکت استقلال و جانشینی مجیدی منتشر نشده و برهمین اساس، هنوز فهرست ورودی و خروجی بازیکنان موردنظرش را در اختیار مدیران تیم پایتخت نشین قرار نداده است.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی