|

گزینه ای کم هزینه و جذاب برای بارسا

دی‌ماریا، هافبک آرژانتینی، مشتاق بازگشت دوباره به رقابت‌ های لالیگا و بارسلونا است.

لینک کوتاه کپی شد

قرارداد دی‌ماریا با باشگاه پاری سن ژرمن در پایان ماه جاری میلادی به پایان می‌رسد و او می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شود. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ بسیاری از منابع خبری پیش از این انتقال این بازیکن به یوونتوس در پنجره نقل و انتقالات تابستانی را قطعی می‌دانستند اما به نظر می‌رسد که او عجله‌ای برای نهایی کردن این انتقال ندارد و ترجیح می‌دهد تمامی گزینه‌هایش را بررسی کند. 

روز گذشته روزنامه اسپانیایی موندو دیپورتیوو خبر داد که این وینگر سابق رئال مادرید مذاکراتش با مدیران یوونتوس را متوقف کرده تا احتمال پیوستن به بارسلونا را بررسی کند. 

باشگاه بارسلونا در حال حاضر از شرایط مالی خوبی برخوردار نیست و توانایی پرداخت هزینه‌های گزاف برای جذب بازیکنان بزرگ را ندارد، خصوصا که مشخص نیست در زمینه فروش بازیکنان و تامین بودجه مدنظرش موفق باشد. 

آنها علاقه بسیاری به جذب رافینیا دارند اما باشگاه لیدز برای فروش او حداقل مبلغ 60 میلیون یورو درخواست کرده که پرداخت این مبلغ در توان بارسا و شاید همین باعث شود که آنها گزینه‌های دیگری را نیز برای تقویت توان هجومی این تیم در نظر بگیرند. 

با توجه به این که دی‌ماریا بازیکن آزاد است و لازم نیست برای جذب او مبلغی به باشگاه پاری سن ژرمن پرداخت شود، بارسا ممکن است شرایط این بازیکن را با دقت بیشتری زیر نظر بگیرد و گفته می‌شود که در حال حاضر در حال رایزنی پیرامون این موضوع است. 

اگر بارسا تمایلی به جذب این ستاره سابق رئال مادرید نداشته باشد، یوونتوس همچنان گزینه اصلی و محتمل یرای فصل آینده این بازیکن به حساب می‌آید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی