رقم قرارداد خرید جدید پرسپولیس باورنکردنی است!

براساس شنیده ها ارزش مالی قرارداد علیرضا بیرانوند در لیگ بیست و دوم با پرسپولیس 12 میلیارد تومان است.

لینک کوتاه کپی شد

روز یک‌شنبه منتشر شد مبنی بر اینکه علیرضا بیرانوند با قراردادی سه ساله به پرسپولیس پیوست و به طور رسمی سرخپوش شد. بیرانوند پیش از این برای حضور در یک باشگاه بلژیکی از پرسپولیس جدا شد و بعد از آن هم به صورت قرضی به یک تیم پرتغالی پیوسته بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ این درحالی است که گفته می‌شود قرارداد علیرضا بیرانوند هفته گذشته و قبل از اردوی تیم ملی بسته شده اما روز یکشنبه رسانه‌ای شده است! پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس به دلیل شکایت آنتونی استوکس بسته شده و برهمین اساس این باشگاه هنوز نتوانسته است این قرارداد را در هیئت فوتبال تهران و سازمان لیگ به ثبت برساند.

با این وجود کار تمام شده است. باشگاه پرسپولیس به خواست یحیی گل محمدی و صد البته هواداران پرشمارش در نقل و انتقالات تابستانی امسال سرکیسه را شل کرده است تا بازیکنان اسمی و ملی پوش را خریداری کند. علیرضا بیرانوند نیز یک بازیکن ملی پوش و شناخته شده است که با قرارداد پایه ۱۲ میلیارد تومانی به پرسپولیس پیوسته است. گفته می‌شود این قرارداد حدود ۶ میلیارد تومان نیز آپشن دارد. آپشن‌هایی نظیر کلین شیت در لیگ برتر و حضور درجام جهانی که این دومی برای باشگاه پرسپولیس نیز سودآوری خواهد داشت.

البته به گواه یک فرد مطلع و آگاه رقم پیشنهادی باشگاه‌ها به بازیکنان در فصل جاری به شکل عجیبی افزایش پیدا کرده و باشگاه پرسپولیس نیز مجبور است برای خرید ستاره‌های ملی پوش چنین ارقامی پیشنهاد دهد. شنیدیم رقم پیشنهادی باشگاه پرسپولیس به مرتضی پورعلی گنجی نیز دقیقا به اندازه قرارداد مالی علیرضا بیرانوند با این تیم بوده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی