|

چشمک ستاره سیتی به رئال مادرید!

نمایندگان ژسوس مهاجم برزیلی سیتی با رئال تماس گرفته اند و این او را به رئال پیشنهاد داده اند.

لینک کوتاه کپی شد

گابریل ژسوس فقط یک سال دیگر با منچسترسیتی قرارداد دارد و با توجه به جذب هالند و آلوارز در فکر ترک تیم انگلیسی است چرا که نمی خواهد سال آینده را روی نیمکت سپری کند. از طرفی سیتی نیز نمی خواهد ژسوس را سال آینده رایگان از دست بدهد و به همین خاطر با نظر مثبت گواردیولا، از فروش وی در تابستان پیش رو استقبال خواهد کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی؛ نظر رئال مادرید و کارلو آنچلوتی نیز نسبت به جذب ژسوس مثبت بوده است. در حقیقت آنچلوتی در دوران حضورش در بایرن مونیخ به شدت به خرید مهاجم برزیلی علاقمند بود و حالا نیز حس می کند که این بازیکن می تواند هماهنگی خوبی با وینیسیوس و رودریگو داشته باشد. در حقیقت رئال به دنبال بازیکنی است که به تدریج جای بنزما را در ترکیب بگیرد چرا که سن مهاجم فرانسوی بالا رفته است و ژسوس می تواند گزینه مناسبی برای تکمیل خط حمله رئال مادرید باشد.

در ماه های آینده مدیران رئال مادرید گزینه ها را برای تقویت تیمشان دنبال خواهند کرد هر چند که به نظر می رسد که یکی از ضرورت های آنچلوتی تقویت در خط حمله است به خصوص که پس از منتفی شدن جذب امباپه، تقویت این پست ضروری به نظر می رسد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی