|

مدافع سپاهان در رادار پرسپولیس!

گزینه پرسپولیس برای تقویت خط دفاع این تیم در لیگ بیست و دوم، گئورگی گولسیانی مدافع سپاهان است.

لینک کوتاه کپی شد

گئورگی گولسیانی مدافع تیم فوتبال سپاهان یکی از گزینه های مد نظر باشگاه پرسپولیس برای نقل و انتقالات است. این مدافع گرجستانی که در لیگ برتر فوتبال ایران سابقه بازی در تیم های ذوب آهن، نساجی و سپاهان را در کارنامه دارد، بازیکن آزاد است و به همین دلیل در لیست یحیی گل محمدی قرار گرفته است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ گولسیانی ۳۱ ساله است و با قد ۱.۹۳ روی هوا مدافع بسیاری خوبی است و گل محمدی معتقد است زوج او و پورعلی گنجی می تواند نسخه شفابخش خط دفاعی سرخ ها برای لیگ پیش رو باشد.

گفتنی است این مدافع گرجی در فصل جاری در مجموع ۳۲ بار با پیراهن سپاهان به میدان رفته، ۴ گل زده و ۱۰ اخطار دریافت کرده که این تعداد کارت های رنگی نشان می دهد مدافع خشنی است.

به هر روی باید منتظر بود و دید مذاکرات سران باشگاه پرسپولیس با گئورگی ولسیانی چه سرانجامی خواهد داشت و آیا تیم مدیران پرسپولیس قادرند با این مدافع که ۷۸ بار با پیراهن سپاهان را به تن کرده و یکی از کاپیتان های این تیم  است و البته که برای تمدید قرارداد با سپاهان مدنظر نویدکیا هم هست به توفق نهایی برسد یا نه. آن هم در شرایطی که گولسیانی بازیکنی دو پسته بوده و این توانایی را دارد تا در پست هافبک دفاعی هم بازی کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی