|

چند خبر تازه از نقل و انتقالات پرسپولیس پنجشنبه 12 خرداد

پرسپولیس در هفته های آینده روزهای شلوغی را در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو دارد.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس که به دنبال تدارک تیمی قدرتمند برای فصل بیست و دوم بعد از ناکامی برای دستیابی به قهرمانی و واگذاری آن به رقیب دیرینه و استقلال است، می‌خواهد رضا اسدی را بار دیگر در این تیم حفظ کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ هافبک شماره هشت پرسپولیس اما بزرگترین هدف خود را بازگشت به تیم ملی قرار داده است و در این راستا نمی‌خواهد با ریسک حضور در لیگ تایلند، این هدف را احتمالا از خود دور کند. موضوعی که مورد توجه باشگاه پرسپولیس نیز هست تا او را در مذاکرات احتمالی مجاب به پایین آمدن از مواضع خود کند. رضا اسدی البته از لیگ داخلی هم دو پیشنهاد مناسب مالی و اغوا کننده در اختیار دارد. با این حال اسدی که توانسته تا حدی روابط خود را با هواداران پرسپولیس به سمت مثبت پیش ببرد، نمی‌خواهد اکنون با تصمیمی غیرقابل پیش‌بینی، شرایط را بیش از این علیه خود کند.

پاسخ مثبت به بوریرام تایلند، تمدید با پرسپولیس یا...

احمد نوراللهی به پرسپولیس بازنخواهد گشت و وضعیت میلاد سرلک نیز همچنان نامشخص است. از سوی دیگر حتی با تمدید قرارداد پرسپولیس با میلاد سرلک این تیم نیازمند جذب یک هافبک دفاعی دیگر خواهد بود. مساله‌ای که باید دید در مذاکره احتمالی بین طرفین که قرار است بعد از پایان لیگ برگزار شود، به چه نتیجه‌ای خواهد رسید. همانطور که گفته شد، اسدی بعد از فصلی که به ادعای خودش با توجه به فرصت کم و ثبت چهار گل و تاثیرگذاری در خط میانی، شرایط مثبتی را دنبال کرد و تنها بابت هماهنگی در فضای جدید و پرچالش پرسپولیس با مشکل مواجه بوده، اکنون به دنبال اثبات خود است و تیم ملی را نیز هدف قرار داده است. او پیشنهاد 1.8 میلیون دلاری به مقصد تایلند را کنسل خواهد کرد و پای میز مذاکره با پرسپولیس خواهد نشست یا تصمیم شگفت انگیز دیگری را در ذهن خواهد داشت؟

سرلک

مدیربرنامه‌های هافبک ملی پوش پرسپولیس به مدیرعامل این باشگاه قول داده است سرلک پنج شنبه برگه تمدید قراردادش را امضا خواهد کرد.

ظاهرا مصاحبه اخیر رضا درویش مبنی بر اتمام مهلت حضور میلاد سرلک در باشگاه برای تمدید قرارداد (دوشنبه گذشته) و مذاکره با گزینه‌هایی مثل علیرضا علیزاده هافبک گل گهر سیرجان، این بازیکن را وادار کرد کوتاه آمده و مدیربرنامه‌هایش را برای مذاکره به باشگاه بفرستد!

ستاره برزیلی

تیم پرسپولیس در این فصل مشکلات زیادی در خط حمله داشت و بسیاری از کارشناسان یکی از دلایل مهم ناکامی سرخ‌ها را در لیگ برتر نداشتن تمام کننده در فاز هجومی این تیم عنوان کردند.

یحیی گلمحمدی تصمیم گرفته تا برای فصل بعد نقطعه ضعف پرسپولیس را در این پست تقویت کند به همین دلیل در لیست خود نام یک مهاجم برزیلی شاغل در لیگ دو این کشور را به رضا درویش داده است که از این‌رو مدیران باشگاه مذاکرات خود را با این بازیکن ۲۹ ساله انجام داده اند و درصورتی توافق نهایی بین طرفین وی برای انجام تست‌های پزشکی باشگاه پرسپولیس راهی ایران خواهد شد.

گفتنی است این بازیکن در لیگ ستارگان قطر نیز بازی کرده است و با باشگاه الدحیل قهرمان لیگ شده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی