|

پیشنهاد چند تیم لیگ برتری به سوپراستار لیورپول

ستاره شماره یک لیورپول، محمد صلاح، فارغ از اینکه قرارداد جدیدی با تیم بنویسد یا نه، قصدی برای جدایی زودهنگام از قرمزها ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

آن طور که اتلتیک خبر داده، مهاجم آماده و گلزن مصری، محمد صلاح، کاملا متعهد است تا پایان قراردادش با لیورپول تا تابستان 2023، با یورگن کلوپ بماند و هیچ پیشنهادی نظر او را تغییر نخواهد داد. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ با این حال، طی تابستان آینده اتفاقات پیش بینی ناپذیری ممکن است رخ دهد. اگر محمد صلاح، پیشنهاد تمدید قرارداد قابل توجهی تمدید نکند، او تیم را به عنوان بازیکن آزاد ترک خواهد کرد. در چنین شرایطی، صلاح ترجیح می دهد در لیگ برتر بماند تا اینکه راهی خارج از انگلیس شود. 

مدیران لیورپول مصمم هستند قرارداد بازیکن سال لیگ برتر را تمدید کنند، ولی با ورود به 12 ماه پایانی قراردادی که در تابستان 2018 به امضا رسید، زمان آنها کمتر و کمتر می شود. آن طور که اتلتیک خبر دار شده، بین چیزی که نمایندگان صلاح می خواهند و آن چیزی که مدیران لیورپول روی میز قرار داده اند، اختلاف قابل توجهی وجود دارد. گویا 15 درصد افزایش درآمد به صلاح پیشنهاد شده که از نظر نمایندگان او بسیار پایین است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی