|

بازی اروگوئه - ایران هم لغو می شود؟

این احتمال وجود دارد که دوباره یک بازی تدارکاتی تیم ملی ایران لغو شود.

لینک کوتاه کپی شد

فدراسیون فوتبال ایران هنوز پاسخ نهایی و قطعی خود را برای برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی اروگوئه را به فدراسیون فوتبال این کشور نداده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی؛ در روزهای اخیر اخبار زیادی در مورد دیدار دوستانه ایران و اروگوئه مطرح شده اما این احتمال وجود دارد که این دیدار، برگزار نشود!

فدراسیون فوتبال اروگوئه از مدت ها قبل برنامه خود را در فیفادی فعلی مشخص کرده و قرار بود سه بازی را در برابر مکزیک، آمریکا و جامائیکا برگزار کنند که بازی برابر جامائیکا که قرار بود 22 خرداد برگزار شود لغو شد.

حالا یاران کاوانی در روزهای 13 و 16 خرداد در دو بازی دوستانه خارج از خانه برابر مکزیک و آمریکا به میدان می روند و در تلاش هستند تا سومین بازی دوستانه خود را در شهر "مونته‌ویدئو" پایتخت اروگوئه برابر ایران برگزار کنند.

دیداری که اگرچه به خاطر حضور بازیکنان سرشناس در لیست اروگوئه، می‌تواند محک بسیار خوبی برای شاگردان اسکوچیچ باشد اما به نظر می‌رسد با توجه به فاصله زیاد قطر تا اروگوئه ( پرواز دوحه تا مونته‌ویدئو، 21 ساعت و 45 دقیقه طول می‌کشد) و انجام فقط یک بازی دوستانه در خاک اروگوئه، شاید تیم ملی قید بازی دوستانه با حریف سرشناسش را بزند چرا که که گویا فدراسیون فوتبال در تلاش است تا در اردوی قطر، سه بازی تدارکاتی را برای تیم ملی قطعی کند. بازی با تیمهایی که فعلا نامشان از ساختمان فدراسیون به بیرون درز نکرده اما گویا فدراسیون این 3 بازی را به تک بازی با اروگوئه ترجیح خواهد داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی