|

آخرین خبرها از نقل و انتقالات پرسپولیس سه شنبه 10 خرداد

احتمال جذب چند بازیکن خارجی توسط پرسپولیس وجود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس شروع طوفانی در نقل و انتقالات داشت.

 به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ پرسپولیسی ها در گام اول موفق شدند قرارداد ستاره خود یعنی مهدی ترابی را تمدید کنند و شماره ۹ پرسپولیس تا دو فصل آینده پرسپولیسی خواهد ماند. پرسپولیس در این فصل در همه خطوط دچار مشکل بود و نمایش ضعیف بسیاری از بازیکنان این تیم در فصل جاری باعث شد تا کادرفنی و مدیران این تیم به فکر یک خانه تکانی اساسی بیفتند.

پرسپولیسی ها بعد از عملکرد نه چندان خوب حامد لک و احمد گوهری در این فصل ، به سراغ جذب علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی رفتند و با این بازیکن توافق نهایی هم انجان دادند. در خط دفاع پرسپولیسی ها با مرتضی پورعلی گنجی به توافق رسیدند و این بازیکن قراردادی ۲ ساله با سرخ پوشان پایتخت امضا کرد. به غیر از این دو بازیکن که حضورشان در پرسپولیس تقریبا قطعی است، باشگاه پرسپولیس از چند وقت قبل با گزینه های زیادی مذاکره کرد تا بتواند تیمش را برای فصل بعد تقویت کند.

همانطور که قبلا نوشتیم ، پرسپولیس نقل و انتقالات شلوغی را پیش رو خواهد داشت و شنیده های ما حاکی از آن است که مدیران این باشگاه بعد از توافق با بیرانوند و پورعلی گنجی ، قصد دارد چند ستاره لیگ برتری دیگر را هم جذب کنند. در کنار بازیکنان ایرانی که قرار است برای فصل آینده جذب پرسپولیس شوند، شنیده های ما حاکی از آن است چند بازیکن خارجی که بیشتر در پست مهاجم و وینگر بازی می کنند، به یحیی گل محمدی معرفی شدند تا برای فصل بعد به پرسپولیس بیایند. قرار است سرمربی پرسپولیس بعد از پایان لیگ برتر نظر خود را در خصوص این نفرات به مدیران باشگاه اعلام کند و در صورت موافقت یحیی یک یا دو بازیکن خارجی هم به پرسپولیس اضافه شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی