|

(عکس) پیام احساسی قلعه نویی پس از قهرمانی استقلال در لیگ برتر

قلعه نویی قهرمانی استقلال در لیگ را تبریک گفت.

لینک کوتاه کپی شد

امیر قلعه نویی، پیشکسوت باشگاه استقلال با انتشار یک پست در اینستاگرامش قهرمانی استقلال در لیگ بیست و یکم را تبریک گفت.

 به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ در پایین متن و تصویر پست قلعه نویی را مشاهده می کنید:

سلام از نو

حرف اول، تبریک به قهرمان لیگ فوتبال ایران استقلال است که در تاریخش جای هیچ جامی خالی نیست و همیشه پس از سختی‌ها با قدرت برمی‌گردد. این تبریک متعلق به هواداران، مدیریت و کادرفنی باشگاه استقلال است که در تمام فصل با ثبات کار کردند و به موفقیت رسیدند.

بزرگنمایی و حیثیتی کردن اتفاقات بین باشگاه استقلال و گل‌گهر نیز از اذهانی می‌آید که چندسالی است بخل، حسادت و کینه را تبدیل به سنگ کرده‌اند تا چهره دیگری از استقلال نشان دهند ، به همین دلیل در این سالها با وجود پیشنهاد بازگشت دور ایستاده‌ام و همیشه فاصله خود را حفظ کرده ام تا شائبه ای به وجود نیاید و این نام بزرگ را همیشه در قلب خود نگه داشتم و گمان می‌کنم با این کار هیچکس نمی‌تواند استقلال را از من بگیرد.

جام هایی که با حضور من در استقلال کسب شده نیز امروز در ویترین باشگاه استقلال است و در خانه من نیست و زیر سوال بردن آنها کمکی به استقلال نمی‌کند و تنها نفرت می‌سازد. در همین استقلال و کنار بزرگانش آموختم که تعهد داشتن به کاری که انجام می‌دهیم از عشق مهم‌تر است و آنچه در باشگاه پرتوان گل‌گهر انجام دادم وظیفه من بود و هست و برایم فرقی نمی‌کند چه کسی از انجام وظیفه من رنجور می‌شود. قبل‌تر این موضوع را در سپاهان، ذوب آهن و تراکتور که بیشترین آسیب را از جریانی مشخص در فوتبال ایران خوردند ثابت کردم و بدون محافظه کاری و ملاحظه پیدا و پنهان فریاد زدم و کم تهمت و ناسزا نشنیدم.

ناسزاهایی که گاه تحملشان از توان بیرون بود و متاسفانه در این سال‌ها فضای مجازی بسیار کدر و آزار دهنده شده است و به همین خاطر مدتی از این فضا هم فاصله گرفتم. اگرچه می‌دانم عمر ناسزاها هم به اندازه عشق ورزیدن ها در دنیای فوتبال کوتاه است و گاهی این ناسزاها از دهان کسانی بیرون می‌آید که روزگاری شما را دوست داشتند. پس چه بهتر که همه پای تعهد و شرافتمان بایستیم.

در پایان باز هم قهرمانی تیم استقلال را تبریک می‌گویم و امیدوارم طلسم قهرمانی سوم در آسیا هم شکسته شود.

می‌دانم که مدیران متخصص، پاک، دلسوز و توانای باشگاه گل‌گهر هم از هیچ کمک و همراهی با باشگاه استقلال در آینده دریغ نخواهند کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی