|

یک بازی دوستانه جذاب البته اگر بشود؛ ایران - اروگوئه!

در صورتی که بازی تدارکاتی با اروگوئه قطعی شود، دیدار با تیم سیزدهم رنکینگ فیفا قطعا آزمون بسیار خوبی برای تیم ملی خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد، تیم ملی در فیفادی خرداد به مصاف اروگوئه خواهد رفت.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، منبع این خبر خوب برای طرفداران تیم ملی، دبیرکل فدراسیون فوتبال است که اعلام کرده بعد از کنسل شدن یکی از بازیهای دوستانه تیم ملی اروگوئه، قرار است تیم ملی راهی این کشور شود تا شاگردان اسکوچیچ محک خوبی بخورند.

در صورتی که بازی تدارکاتی با اروگوئه قطعی شود، دیدار با تیم سیزدهم رنکینگ فیفا قطعا آزمون بسیار خوبی برای تیم ملی خواهد بود.

اروگوئه تقویم شلوغی در خردادماه دارد و با مکزیک، امریکا و جامائیکا بازی خواهد داشت و اگر بازی با ایران هم اوکی شود، این تیم از فیفادی خرداد نهایت استفاده را برده است.

مهمترین نکته درباره حریف احتمالی تیم، بازیکنان سرشناسی است که در این تیم حضور دارند. رونالد آراخو مدافع بارسلونا، فدریکو والورده هافبک رئال مادرید در کنار ادینسون کاوانی مهاجم منچستریونایتد، معروفترین بازیکنان تیم ملی اروگوئه هستند ضمن اینکه سرمربی این کشور برای بازیهای دوستانه‌اش در خرداد از رودریگو بنتاکور هافبک تاتنهام و مهمتر از او، لوئیس سوارز مهاجم سابق آتلتیکو مادرید دعوت کرده تا در اردوی تیم ملی حاضر شوند و حالا باید منتظر ماند و دید که این بازی دوستانه مهم، قطعی خواهد شد یا نه.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی