|

کدام مهره کلیدی پرسپولیس سومین تمدیدی است؟

هواداران پرسپولیس بعد از تمدید مهدی ترابی چشم انتظار پای میز مذاکره نشستن دیگر ملی‌پوش خود هستند اما ممکن است اتفاقات طور دیگری پیش برود.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس مانند هر سال در این تابستان هم با چالش اتمام قرارداد تعداد زیادی از بازیکنان خود مواجه شده به طوری که با پایان این فصل یک ترکیب کامل از پرسپولیس اجازه گرفتن تصمیم مستقل برای آینده خود را دارند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ این اتفاق در سال‌های گذشته نیز به دفعات برای قرمزها رخ داده بود و این تیم ستاره‌های خود را عمدتا بدون دریافت هیچ سودی از دست می‌داد. با پایان فصل، قرارداد سیدجلال حسینی، عیسی آل کثیر، سعید آقایی، رضا اسدی، علی شجاعی، مهدی مهدیخانی، محمد شریفی، رامین رضاییان، میلاد سرلک، و احسان پهلوان به پایان می‌رسد.

سرخ‌ها پیش از ورود به تابستان ابتدا قرارداد لک را تمدید کردند و سپس ترابی و حالا دنبال سومین تمدیدی خود هستند. از بین ده بازیکن نام برده شده که قراردادشان به اتمام می‌رسد جدایی چند بازیکن که جایگاه خاصی در ترکیب این تیم نداشته‌اند بسیار محتمل است اما مدیران پرسپولیس پس از تمدید قرارداد با ترابی دنبال کشاندن میلاد سرلک، دیگر ملی‌پوش این تیم به میز مذاکره هستند.

در خط هافبک پرسپولیس پس از میلاد سرلک نگاه‌ها به تمدید احسان پهلوان است‌. پهلوان دو فصل بی حاشیه را در پرسپولیس سپری کرد و هر زمان هم که دچار نوسان می‌شد سعی می‌کرد خود را به حد مطلوب برگرداند. شماره ۱۴ سرخ‌ها یکی از ده بازیکنی است که با پایان دو بازی باقی‌مانده قراردادش با پرسپولیس به اتمام می‌رسد و احتمالا هواداران نیز از تمدیدش استقبال می‌کنند.

البته در شرایطی که انتظارها برای تمدید سرلک زیاد است شاید یک وینگر دیگر به عنوان سومین تمدیدی سرخ‌ها پیش از آغاز تابستان معرفی شود. بازیکنی که از مقبولیت خوبی میان کادرفنی و شخص یحیی برخوردار است و شنیده می‌شود علاوه‌بر دریافت پیشنهاد تمدید از سوی مدیران این تیم به توافقات اولیه نیز دست یافته است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی