|

اسکوچیچ بالاخره صحبت کرد!

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نسبت به برنامه نامناسب آماده سازی این تیم و همچنین لغو دیدار تدارکاتی با کانادا واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران سرانجام به وضعیت نامناسب آماده سازی این تیم و همچنین لغو دیدار تدارکاتی ایران و کانادا با انتشار پیامی واکنش نشان داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر؛ اسکوچیچ تیغ انتقاداتش را در این پیام متوجه فدراسیون و مسئولان آن کرد که در این روزها بیشتر به جای آنکه به فکر تیم ملی و جام جهانی باشند، به فکر برگزاری مجمع فدراسیون هستند.

وی در این پیام نوشت:

«به نظر می‌رسد که رتق و فتق امور مهم‌تری چون برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال موجب شده آماده سازی تیم ملی و برآورده کردن نیازهای فنی و تدارکاتی این تیم اولویت اول مسئولین مربوطه نباشد. در وضعیت سورئال گونه فعلی، وظیفه حرفه‌ای و اخلاقی کادر مربیان و بازیکنان این است که آنچه در توان دارند با تمام وجود برای حفظ بزرگ‌ترین سرمایه تیم ملی که عشق و امید هواداران این تیم در سراسر دنیاست به کار گیرند.

حق مسلم هر ایرانی است که در مورد تیم ملی به ویژه آنچه از آغاز مسابقات انتخابی جام جهانی تا امروز بر این امانت ارزنده گذشته و می‌گذرد بیشتر بدانند.به همین منظور طی چند روز آینده در یک کنفرانس خبری در این مورد به تفصیل صحبت خواهم کرد.»

 

صدای«اسکوچیچ» بالاخره در آمد/ وضعیت تیم ملی سورئال است!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی