|

منتظر جدایی ستاره بارسلونا باشید؛ فروش خانه!

به نظر جدایی دمبله از بارسلونا در آستانه نهایی شدن است.

لینک کوتاه کپی شد

قرارداد عثمان دمبله با بارسلونا در پایان ماه ژوئن به اتمام می‌رسد و همچنان خبری از تمدید قرارداد ستاره فرانسوی با این باشگاه نیست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ عملکرد خوب او در چند هفته آخر باعث شده که مدیران بارسا به‌شدت خواهان حفظ دمبله در این تیم باشند، خصوصا که ژاوی نیز علاقه زیادی به ادامه همکاری با این بازیکن دارد اما تلاش آنها هنوز جواب نداده است.

در حقیقت به نظر می رسد که خود ستاره فرانسوی نیز علاقه زیادی به ماندن در نوکمپ دارد اما اختلاف بر سر مسائل مالی باعث شده مذاکرات دو طرف به بن‌بست بخورد. از طرفی شرایط خاص قرارداد او و احتمال جذب این ستاره فرانسوی به‌عنوان بازیکن آزاد باعث شده که بسیاری از باشگاه‌های درجه یک اروپایی شرایط او را زیر نظر داشته باشند که گفته می‌شود در این بین پاری‌سن‌ژرمن پیشتاز است و حتی با دمبله به توافق نیز رسیده است.

در همین راستا یک نشانه جدید برای جدایی عثمان دمبله از بارسلونا مشاهده شده است. تصویری از خانه این بازیکن در شهر بارسلونا در رسانه های اجتماعی دست به دست می‌شود که نشان می‌دهد دمبله آن را برای اجاره قرار داده است. در واقع اگر این مسئله حقیقت داشته باشد باید جدایی ستاره فرانسوی از بارسا را قطعی تلقی کرد و منتظر ماند که طی هفته های آینده تیم بعدی او مشخص شود.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی