|

ستاره پیشین رئال به بارسا می رود؟!

به نظر می‌رسد آنخل دی ماریا علاقه زیادی به حضور در بارسلونا دارد.

لینک کوتاه کپی شد

  آنخل دی‌ماریا پس از هفت سال حضور در تیم فرانسوی به دوران حضور خود در PSG پایان داد. حالا او باید ماجراجویی جدیدی را آغاز کند و همان‌طور که موندو دیپورتیوو فاش کرده، ستاره آرژانتینی به باشگاه بارسلونا پیشنهاد شده است. تیمی که به‌شدت شرایط تقویت فاز هجومی خود را دنبال می‌کند و آنخل دی ماریا می‌تواند گزینه مناسبی باشد؛ مخصوصاً اگر عثمان دمبله از این تیم جدا شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ همان‌طور که اخیرا موندو دیپورتیوو مدعی شده بود رافینیا گزینه اصلی سران بارسلونا برای پست وینگر محسوب می‌شود اما با توجه به ماندن لیدز در لیگ برتر جذب این بازیکن هزینه گزافی را برای باشگاه کاتالانی در پی خواهد داشت.در حقیقت دی‌ماریا خودش را به بارسا پیشنهاد داده چرا که او می‌خواهد برای این تیم به میدان برود و از انگیزه‌های بسیار زیادی برای رقم خوردن این اتفاق برخوردار است. با این حال جذب این بازیکن فعلاً در اولویت بارسلونا نیست چرا که این باشگاه می‌خواهد در مقطع کنونی تمام تلاش خود را برای به‌خدمت گرفتن رافینیا انجام دهد.

البته شاید سن دی‌ماریا یک مشکل در راه انتقال او به بارسلونا باشد. ستاره آرژانتینی 34 سال سن دارد که این موضوع می‌تواند عقب‌نشینی بارسلونا برای جذب او را در پی داشته باشد.

گفتنی است شایعات انتقال آنخل دی ماریا به بارسلونا در حالی دوباره مطرح شده که او در مقطعی تا آستانه انتقال به نوکمپ پیش رفته بود. در سال 2017 و هنگامی که نیمار از بارسلونا به پاری‌سن ژرمن پیوست از این ستاره آرژانتینی به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های بلوگرانا برای جایگزینی او نام برده شد. حتی مدیر برنامه این بازیکن در دفتر باشگاه بارسلونا نیز حضور پیدا کرد اما در آن مقطع این انتقال نهایی نشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی