|

صحبت های مهم رییس کمیته انضباطی در مورد بازی پرسپولیس-تراکتور

رییس کمیته انضباطی: در این پرونده، حتی احتمال دارد رای نهایی پس از پایان مسابقات صادر شود، این پرونده ویژه است و باید به اقناع وجدانی برسیم.

لینک کوتاه کپی شد

«ابوالفضل حسن‌زاده» رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امروز (دوشنبه) پس از جلسه با نمایندگان باشگاه گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: نماینده و وکیل باشگاه گل‌گهر در نشست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حاضر شدند؛ یکسری اسامی اعلام شد که باید از طریق مراجع قضایی داخلی و فدراسیون بین‌المللی فوتبال(فیفا) اقدامات لازم را انجام دهیم تا با جاعل برخورد شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایرنا؛ وی در پاسخ به این پرسش که آیا اسامی به باشگاه گل‌گهر اعلام شده یا خیر، گفت: مدارکی که به باشگاه ارائه شده، شامل نفراتی است که در موضوع جعل دخیل هستند و خارج از باشگاه بودند اعلام شده است. پلیس فتا موضوع جعل در باشگاه گهر را از طریق فیفا دنبال می‌کند.

حسن‌زاده درباره اتفاقات بازی تراکتور و پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: داور بازی در کمیته انضباطی حاضر شد و توضیحات خود را ارائه داد اما ناظر مسابقه به دلیل اینکه برای نظارت یک مسابقه، به جایی رفته بود موفق به حضور در نشد.

وی تاکید کرد: باید تحقیقات بیشتری صورت بگیرد. زمان صدور رای هنور مشخص نیست، باید سرپرست‌ها و نمایندگان دو تیم در کمیته انضباطی حاضر شوند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی