|

دومین خرید پرسپولیس رسمی می شود؟!

یحیی در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد که هیچ لیست ورود و خروجی را به مدیران پرسپولیس تحویل نداده است اما خبرهای از انتقال 2 باریکن شنیده می شود

لینک کوتاه کپی شد

یکی از گزینه‌های اصلی پرسپولیس برای نقل و انتقالات تابستانی علی علیپور است. مهاجمی که با توجه به پایان قراردادش با ماریتیمو در انتهای فصل بازیکن آزاد محسوب می‌شود سرخ‌ها برای جذب او تنها باید خود این بازیکن را راضی به عقد قرارداد کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از راهبر معاصر؛ علیپور در مصاحبه‌های اخیر خود اگرچه مثل بیرانوند خیلی شفاف از علاقه‌اش برای بازگشت به پرسپولیس نگفته است اما او در برابر این سوال که آیا فصل بعد دوباره پیراهن تیم سابق را خواهد پوشید اعلام کرده که هنوز این تیم پیشنهادی نداده است. موضوعی که مشخص می‌کند بازیکن سابق پرسپولیس در انتظار مذاکره رسمی‌با مدیران پرسپولیس است.

علیپور اخیرا از ماریتیمو پیشنهادی ۳۰۰ هزار دلاری برای تمدید قراردادش دریافت کرده است. پیشنهادی که گفته می‌شود از قرارداد قبلی او کمتر است و به این ترتیب حضور او در پرتغال برای این بازیکن گلزن سود مالی زیادی نخواهد داشت. علیپور که در مصاحبه‌هایش برای پرسپولیسی شدن چراغ سبز نشان داد، مذاکره ای برای پیوستن به تیم سابقش با مدیران این تیم انجام نداده است. با این حال مدیران پرسپولیس تماس‌های اولیه را با مدیربرنامه‌های این بازیکن برقرار کردند و پیشنهاد خود را هم به او دادند. علیپور که فصل بدی را در ماریتیمو پشت سر نگذاشت، علاقه زیادی دارد تا به تیم ملی دعوت شود و حضور در جام جهانی را تجربه کند. اتفاقی که در زمان حضور اسکوچیچ در تیم ملی رخ نداده ولی این بازیکن همچنان امیدوار است تا بتواند نظر مساعد اسکوچیچ را جلب کند.از همین رو بازگشت به پرسپولیس و درخشش در این تیم می‌تواند در این راه خیلی به علیپور کمک کند.

با توجه به ضعف پرسپولیس در خط حمله و نداشتن یک مهاجم ششدانگ، حضور علیپور به پرسپولیس هم خیلی می‌تواند کمک کند. آنطور که مشخص است استارت مذاکرات بین باشگاه پرسپولیس و مدیربرنامه‌های علیپور زده شد و به زودی مذاکرات بین طرفین جدی تر خواهد شد. حال باید دید بعد از توافق با بیرانوند، دومین خرید پرسپولیس هم از لیگ پرتغال خواهد آمد یا خیر.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی