|

مهدی طارمی، همبازی مسی و نیمار می شود؟!

نشریه پرتغالی از احتمال پیوستن طارمی همراه سرمربی خود به psg خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از اینکه پورتو در رقابت‌های لیگ برتر پرتغال به مقام قهرمانی دست پیدا کرد، سرجیو کونسیسائو سرمربی بابت انتخاب طارمی از سوی این باشگاه تمجید شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ او با خرید مهاجم ایرانی توانست بهترین خرید سال‌های اخیر پورتو را انجام دهد. هر چند طارمی در نخستین فصل خود در پورتو نتوانست مانع از قهرمانی اسپورتینگ در لیگ پرتغال شود، اما در فصل دوم به خوبی در سیستم مورد نظر کونسیسائو سرمربی جوان تیم جا افتاد و توانست در دیدار‌های زیادی روی امتیازاتی که پورتو جمع‌آوری کرد اثرگذار باشد. 

چندی پیش خبری آمد که کونسیسائو یکی از گزینه‌های مد نظر پاری سن ژرمن برای فصل بعد است و حالا احتمال همراهی طارمی با سرمربی این تیم برای رفتن به فرانسه به گوش می‌رسد. اگر این اتفاق رخ دهد می توانیم منتظر همبازی شدن طارمی با مسی و نیمار باشیم. پاریسی‌ها که از عملکرد پوچتینو سرمربی تیم خود ناراضی هستند ابتدا به سراغ زیدان رفتند، اما او به‌دنبال حضور روی نیمکت تیم ملی فرانسه است و حالا گفته می‌شود گزینه‌های آن‌ها به جز کونسیسائو، آنتونیو کونته، یواخیم لوو و تیاگو موتا هستند.

حتی سایت اکسپرسو پرتغال امروز در گزارش خود راجع به عملکرد کونسیسائو در پورتو نوشت:کونسیسائو به خوبی از داشته‌های خود در طول فصل برای رسیدن به‌ عنوان قهرمانی استفاده کرد و در این راه مهدی طارمی، لوئیس دیاز و البته اوانیلسون نقش مهمی در موفقیت‌های این تیم ایفا کردند. او حالا این فرصت را دارد تا در فینال جام حذفی هم به موفقیت برسد و با دبل فصل را به پایان برساند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی