|

روز و ساعت بازی پرسپولیس-سپاهان هفته بیست و هفتم لیگ برتر

تیم های پرسپولیس و سپاهان روز شنبه 24 اردیبهشت به مصاف هم می روند.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس که حالا با تساوی مقابل ذوب، قهرمانی را تا حدودی از دست رفته می‌بیند، برای حفظ جایگاه دومی خود در لیگ برتر، نباید در مقابل سپاهان بازنده از زمین خارج شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پیکنت؛ خبر خوب برای پرسپولیس اینکه امید عالیشاه که در مصاف با ذوب به خاطر کارت قرمزش در بازی با پیکان غایب بود، در این بازی می‌تواند به میدان برود. وحید امیری، اما قطعا لیگ را از دست داده و نمی‌تواند دیگر در ترکیب پرسپولیس حاضر شود.

پرسپولیس با ۵۴ امتیاز دوم است و سپاهان با ۴۹ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد. دیدار رفت دو تیم در زمین بی طرف اراک برگزار شد و پرسپولیس موفق شد با گل کمال کامیابی نیا پیروز از زمین خارج شود.

سپاهان با توجه به وضعیت جدول هیچ شانسی برای قهرمانی ندارد و صرفا برای اعاده حیثیت فصل تلخی که پشت سر گذاشته به مصاف سرخپوشان خواهدرفت.

این دیدار با اعلام شورای تامین استان کرمان، قطعا بدون تماشاگر برگزار خواهدشد. یحیی گل‌محمدی از وقتی که هدایت پرسپولیس را به عهده گرفته، مقابل قلعه نویی با نتیجه ۳ بر ۰ (به دلیل عدم حضور سپاهان در زمین مسابقه) پیروز شد و در ۳ مصافی که با محرم نویدکیا داشته، به ۲ تساوی و ۱ پیروزی دست یافته و هنوز مقابل این تیم شکست نخورده است.

شهریار مغانلو، فرشاد احمدزاده و سروش رفیعی سه بازیکنی هستند که بالباس سپاهان فردا مقابل تیم سابق خود به میدان خواهندرفت. از این سو، میلاد سرلک و سعید اقایی سابقه بازی در سپاهان را در کارنامه دارند.

زمان بازی

بازی تیم های سپاهان و پرسپولیس از ساعت 21:50 روز شنبه 24 اردیبهشت 1401 در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان آغاز می شود.

مسابقه این دو تیم با حکم کمیته انضباطی در دو دیدار رفت و برگشت باید در شهر بی طرف برگزار شود.

مسابقه رفت دو تیم به میزبانی سپاهان در اراک برگزار شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی