|

تصویر تفاهم نامه سپاهان و پرسپولیس با امضای پیروانی و فتاحی!

سرپرستان دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان قبل از بازی رفت دو تیم در اراک تفاهم‌نامه‌ای امضا کرده بودند که این روزها خبرساز شده است.

لینک کوتاه کپی شد

در آستانه بازی برگشت پرسپولیس و سپاهان که قرار است در سیرجان برگزار شود، محمد محمدی معاون جدید باشگاه پرسپولیس اعلام کرد مطابق تفاهم نامه دو باشگاه در بازی رفت این بار صددرصد ظرفیت ورزشگاه باید در اختیار پرسپولیس باشد اما سازمان لیگ با رد این ادعا مدعی شد ۹۰ درصد گنجایش ورزشگاه برای پرسپولیس و ۱۰ درصد باقی مانده برای سپاهان است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ در حالی که پرسپولیسی‌ها اعلام کردند میان سرپرستان دو تیم تفاهم‌نامه‌ای امضا شده بود که در بازی رفت گنجایش ورزشگاه در اختیار سپاهان و در بازی برگشت ظرفیت ورزشگاه در اختیار پرسپولیس باشد، اصفهانی ها مدعی هستند تفاهم رضا فتاحی و افشین پیروانی برای نصب بنر در بازی رفت بود و هیچ ارتباطی به حضور تماشاگر در بازی برگشت ندارد.

تصویر تفاهم‌نامه سرپرستان دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان در طرفداری منتشر می شود مطابق این تفاهم نامه تمام ظرفیت سکوها در اراک، برای نصب بنر و طرح های موزاییکی به باشگاه سپاهان واگذار شده بود، اما این باشگاه حق نداشت پشت نیمکت تیم میهمان بنر نصب کند. در این تفاهمنامه هیچ اشاره‌ای به بازی برگشت نشده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی