|

ژاوی قید 9 بازیکن بارسلونا را زد!

ژاوی سرمربی بعد از فصل ناامیدکننده تیمش به دنبال ایجاد تحولی بزرگ در نوکمپ است.

لینک کوتاه کپی شد
1

ژاوی، سرمربی اسپانیایی بارسلونا برنامه‌های مفصلی برای تقویت تیم در فصل آینده دارد و ایجاد تغییرات فراوان در فهرست بازیکنان تیم، یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های اوست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ نشریه انگلیسی «دیلی میل» به نقل از منابع موثق در گزارشی نوشته بارسلونا قرار است ۹ بازیکن از جمله فرنکی دی‌یونگ را در تابستان امسال به فروش برساند چون ژاوی سرمربی کاتالان‌ها به دنبال بازسازی تیمش پس از یک فصل ناامیدکننده است.

بازیکنانی که دستمزد بالایی می‌گیرند و پیشنهادات مالی مطلوبی دارند در اولویت خروج از تیم قرار دارند. عثمان دمبله و دنی آلوس هم قراردادشان به پایان می‌رسد و احتمال تمدید نشدن قرارداد آنها وجود دارد چون دمبله دستمزد بالایی دارد و آلوس هم پا به سن گذاشته است.

به غیر از دی‌یونگ، بازیکنانی مثل نتو، کلمان لانگله، سرجینیو دست، اسکار مینگسا، ساموئل اومتیتی، ریکی پوچ، ممفیس دیپای و مارتین بریتویت تابستان امسال در فهرست مازاد بارسا در فصل نقل و انتقالات خواهند بود.

فرانک کسیه هافبک ساحل عاجی میلان یکی از گزینه‌های مدنظر ژاوی برای خرید است که که البته جذب این بازیکن به آسانی امکانپذیر نخواهد بود. بازیکنانی چون مارکو وراتی، نیکلاس سوله و آلوارو موراتا نیز مورد علاقه سرمربی آبی‌اناری‌ها هستند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی