|

مربی استقلال: آقای ماجدی بگویند پرونده جعل چه شد؟

صالح مصطفوی گفت درست است که شهر خودرو قعرنشین است، اما در دیدارهای اخیر خود نتایج خوبی کسب کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال پس از کسب سه تساوی پیاپی در رقابت‌های لیگ برتر، فردا در دیداری از هفته بیست و ششم لیگ برتر به مصاف شهر خودرو می‌رود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ آبی‌پوشان برای جلوگیری از کاهش فاصله امتیازی با پرسپولیس، به دنبال پیروزی در این بازی خانگی بوده و در سمت مقابل نیز شاگردان سیدعباسی در اندیشه کسب امتیاز و فرار از سقوط هستند.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به دلیل کسالت و بیماری نتوانست در نشست خبری پیش از بازی فردا حضور پیدا کند و به همین دلیل صالح مصطفوی دستیار او پاسخگوی سؤالات خبرنگاران بود.

مشروح صحبت‌های مصطفوی را در زیر می‌خوانیم:

* به همراه کادر فنی، تیم شهر خودرو را آنالیز کرده‌ایم

درست است که شهر خودرو تیم قعرنشین جدول رده‌بندی است، اما دربازی‌های اخیر خود نتایج خوبی کسب کرده و موقعیت‌های زیادی خلق کرده است. به همراه کادر فنی، بازی این تیم را آنالیز کردیم. نقاط ضعف و قدرتشان را بررسی کردیم و راهکارهای استفاده از نقاط ضعف و جلوگیری از نقاط قوتشان را هم به بازیکنان گوشزد کردیم و هم تمرین کردیم. تیم استقلال برای بازی با شهر خودرو کاملاً آماده است.

* در دیدار با پرسپولیس شایسته پیروزی بودیم

کم‌شدن فاصله با پرسپولیس؟ تیم ما در سه دیدار اخیر خود برابر پرسپولیس، پیکان و سپاهان بازی داشته است. در بازی با پرسپولیس فوتبال فوق‌العاده خوبی ارائه دادیم و کاملاً شایسته پیروزی بودیم. در بازی با پیکان اگر تیم ما ۱۰ نفره نمی‌شد، می‌توانستیم برنده بازی باشیم. در دیدار مقابل سپاهان نیز بچه‌های ما در زمین حریف فوتبال بسیار خوبی انجام دادند و به قول آقای مجیدی اگر کمی خوش‌شانس بودیم، می‌توانستیم برنده بازی شویم.

* در همه بازی‌ها برای برد وارد زمین می‌شویم

ما بازی به بازی جلو می‌رویم و برای هر دیدار اهداف خاص خودمان را داریم و به نظر من بازیکنان استقلال در اکثر بازی‌های این فصل شایسته پیروزی بودند، آنها بسیار پرتلاش ظاهر شدند و در همه بازی‌ها برای برد وارد زمین می‌شویم و بازیکنان ما با برای برنده‌شدن در همه بازی‌ها تلاششان را به کار گرفته‌اند و می‌گیرند.

* حسینی تنها بازیکن غایب است

غیر از سیدحسین حسینی که چهار کارته است، تمام بازیکنانمان را در اختیار داریم.

* انگیزه بالای بازیکنان به ما روحیه می‌دهد

کاهش فشار از روی مهاجمان؟ تیم ما مهاجمان و بازیکنان بسیار خوبی دارد و همگی پرانگیزه و پرتوان در حال تمرین و بازی هستند. به حدی انگیزه و روحیه بازیکنان بالاست که ما به‌عنوان کادر فنی از آنها روحیه می‌گیریم و عملکرد آنها باعث امیدواری ما شده است و من مطمئنم دربازی‌های آینده همین‌طور به عملکرد درخشانشان ادامه خواهند داد.

* باید آن‌قدر قوی باشیم که مسائل خارج از زمین هم مانع ما نشود 

اشتباهات داوری؟ در طول فصل اتفاقات زیادی برایمان رخ داد که درباره آن صحبت‌هایی را مطرح کردیم ولی تصمیم گرفتیم در پنج بازی آخر تمام تمرکزمان را از نظر فنی بگذاریم و این‌قدر قوی کار کنیم و خوب بازی کنیم تا مسائل خارج از میدان نتواند روی روند نتیجه‌گیری ما تأثیرگذار باشد و ان‌شاءالله قهرمان شویم.

* آقای ماجدی بگویند پرونده جعل چه شد؟

پرونده بازیکن گابنی در کمیته استیناف؟ من نمی‌خواهم خیلی وارد این موضوع شوم و به اینجا آمده‌ام درباره سؤالات فنی دیدار با شهر خودرو پاسخ بدهم. ولی بهتر است از آقای ماجدی بپرسیم بالاخره پرونده جعل چه شد؟ آن چیزی که پلیس فتا اعلام کرد در این پرونده جعل وجود دارد، جاعلان کجا هستند؟ به نظر من بهتر است دوستان سراغ این موضوع بروند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی