|

تمجید کاپیتان بارسلونا از امباپه

مدافع بارسلونا اعتقاد دارد که کیلیان ام باپه بازیکن کامل تری نسبت به ارلینگ هالند محسوب می شود.

لینک کوتاه کپی شد

جرارد پیکه معتقد است کریستیانو رونالدو در دوران حضورش در رئال مادرید عملکرد بهتری داشته است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ به گفته گل، کیلیان ام باپه، مهاجم جوان پاری سن ژرمن در سال های اخیر با درخشش در تیم پاریسی و همچنین تیم ملی فرانسه توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. این در حالی است که از ارلینگ هالند، مهاجم دورتموند نیز به عنوان یکی از آینده دارترین بازیکنان دنیا یاد می شود و آینده هر دو بازیکن در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو زیر ذره بین فوتبال دوستان است. حال جرارد پیکه ، مدافع بارسلونا در گفتگویی در مورد این دو مهاجم صحبت کرده است. پیکه در این مورد گفت:

آنها دو تن از بهترین بازیکنان حال حاضر هستند. هر دو بسیار جوان محسوب می شوند و هر دو قطعا توانایی کسب توپ طلا را دارند. فکر می کنم هالند مهاجم خالص تری است چون قدرت زیادی دارد و گل های زیادی می زند. ام باپه بازیکن کامل تری است که می تواند به عنوان بال هجومی یا مهاجم بازی کند. این فرصت را نداشتم تا مقابل هالند بازی کنم اما مقابل ام باپه بازی کرده ام. انتخاب از بین این دو کار سختی است.

مدافع بارسلونا در ادامه با تمجید از پدری و گاوی، هم تیمی های جوان خود نیز گفت:

به نظرم پدری فرصت تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان را دارد. گاوی نیز نسبت به سنش خیلی خوب است. در حال حاضر بازیکنان با استعداد خوبی در بارسلونا داریم. آنها باید رشد کنند و بهتر خواهند شد اما همین حالا هم خیلی خوب هستند. 

پیکه در مورد مقایسه دوران اول حضور رونالدو در منچستریونایتد با دوران حضور او در رئال مادرید، افزود:

در منچستر او بیشتر بال هجومی بود و تمرکز بیشتری روی کارهای نمایشی داشت. در مادرید شروع به بازی به عنوان مهاجم کرد. او یک تمام کننده بود و گل های زیادی زد. رونالدو در موفقیت های رئال مادرید در فتح لیگ قهرمانان و لالیگا خیلی مهم بود. به همین خاطر شاید رونالدوی رئال مادرید بهتر بود چون جام های بیشتری گرفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی