|

سیتی-لیدز و لیورپول-نیوکاسل ؛ روزهای داغ لیگ برتر

از هفته 35 لیگ برتر انگلیس امروز 6 بازی برگزار می‌شود. در مهمترین بازی لیورپول در زمین نیوکاسل به میدان می رود و سیتی مهمان لیدز خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

در چارچوب هفته سی و پنجم مسابقات فوتبال لیگ برتر انگلیس امروز ۶ دیدار برگزار می‌شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرنگاران جوان؛ در مهمترین بازی لیورپول در زمین نیوکاسل به میدان خواهد رفت و در بازی دیگر منچسترسیتی مهمان لیدزیونایتد خواهد بود.

نیوکاسل – لیورپول

در اولین بازی از هفته سی و پنجم لیگ جزیره از ساعت ۱۶ نیوکاسل میزبان لیورپول خواهد بود.

لیورپول با ۷۹ امتیاز از ۳۳ بازی و یک امتیاز کمتر نسبت به تیم صدرنشین منچسترسیتی در رتبه دوم قرار دارد. نیوکاسل هم با ۴۳ امتیاز از ۳۴ بازی در رتبه نهم قرار دارد.

لیورپول که این روز‌ها در شرایط خوبی به سر می‌برد و خود را در آستانه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌بیند، برای این که همچنان به قهرمانی در لیگ جزیره امیدوار بماند با هدف کسب هر سه امتیاز برابر نیوکاسل به میدان خواهد رفت، اما شاگردان یورگن کلوپ خوب می‌دانند که نیوکاسلی که در نیم فصل دوم با آن رو به رو خواهند شد آن تیم انتهای جدولی نیم فصل اول، نیست. این تیم پس از تغییر مربی حالا خود را به جمع ۱۰ تیم نیمه اول جدول رسانده است و به راحتی تسلیم نخواهد شد.

پیروزی نیوکاسل در این بازی تغییری در جایگاه این تیم ایجاد نخواهد کرد، اما لیورپول با پیروزی در این دیدار و به شرط لغزش من سیتی برابر لیدز می‌تواند به صدر جدول برسد.

لیدزیونایتد - منچسترسیتی

در آخرین بازی امروز از ساعت ۲۱ لیدزیونایتد پذیرای تیم منچسترسیتی خواهد بود.

من سیتی با ۸۰ امتیاز از ۳۳ بازی در رتبه نخست جدول رده‌بندی لیگ جزیره قرار دارد و لیدزیونایتد نیزبا ۳۴ امتیاز از همین تعداد بازی در رتبه شانزدهم جای دارد.

منچسترسیتی که حالا لیورپول را در فاصله یک امتیازی خود می‌بیند، می‌داند که در این بازی خارج از خانه نباید امتیاز از دست بدهد، حتی تساوی هم برای شاگردان پپ گواردیولا می‌تواند در حکم شکست باشد و باعث شود در این هفته‌های واپسین فصل، ماه‌ها صدرنشینی از دست برود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی