|

شرط لژیونر ملی پوش برای پیوستن به پرسپولیس لو رفت!

در حالی که گفته می‌شد باشگاه پرسپولیس با پورعلی‌گنجی برای فصل آینده مذاکره کرده خبر رسیده که تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

لینک کوتاه کپی شد

طی یکی دو ماه اخیر بحث پیوستن مرتضی پورعلی گنجی به پرسپولیس بار‌ها در رسانه‌ها مطرح شده است و این بازیکن هم البته در یک برنامه تلویزیونی از علاقه اش برای سرخپوش شدن خبر داد. اما مدافع ملی پوش ایران به خاطر مصدومیت از تیم شنژن چین جدا شد و به ایران برگشت تا ادامه درمانش را در ایران دنبال کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از منیبان؛ او حتی برای مدتی هم در تمرینات پرسپولیس شرکت کرد تا شایعه پرسپولیسی شدنش قوت بگیرد. اما در حالی که گفته می‌شد باشگاه پرسپولیس با این بازیکن برای فصل آینده مذاکره کرده خبر رسیده که تاکنون این اتفاق نیفتاده است و سرخ‌ها در انتظار پایان لیگ و البته روشن شدن تصمیم پورعلی گنجی هستند.

مدافع مورد علاقه یحیی تنها در صورتی فصل بعد سرخپوش خواهد شد که هیچ پیشنهاد خارجی قابل توجهی نداشته باشد. موضوعی که البته باعث شده هواداران پرسپولیس در فضای مجازی کمی علیه او موضع بگیرند. با توجه به منتفی شدن بازگشت شجاع خلیل زاده و کنعانی به پرسپولیس شاید پورعلی گنجی تنها گزینه سرخ‌ها برای تقویت خط دفاعی تیم شان باشد.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی