|

سرانجام پورعلیگنجی پرسپولیسی می شود؟!

در حالی که گفته می‌شد باشگاه پرسپولیس با این بازیکن برای فصل آینده مذاکره کرده خبر رسیده که تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

لینک کوتاه کپی شد

طی یکی دو ماه اخیر بحث پیوستن مرتضی پورعلی‌گنجی به پرسپولیس بارها در رسانه‌ها مطرح شده است و این بازیکن هم البته در یک برنامه تلویزیونی از علاقه‌اش برای سرخپوش شدن خبر داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ اما مدافع ملی پوش ایران به خاطر مصدومیت از تیم شنژن چین جدا شد و به ایران برگشت تا ادامه درمانش را در ایران دنبال کند. او حتی برای مدتی هم در تمرینات پرسپولیس شرکت کرد تا شایعه پرسپولیسی شدنش قوت بگیرد.

اما در حالی که گفته می‌شد باشگاه پرسپولیس با این بازیکن برای فصل آینده مذاکره کرده خبر رسیده که تاکنون این اتفاق نیفتاده است و سرخ‌ها در انتظار پایان لیگ و البته روشن شدن تصمیم پورعلیگنجی هستند.

مدافع مورد علاقه یحیی تنها در صورتی فصل بعد سرخپوش خواهد شد که هیچ پیشنهاد خارجی قابل توجهی نداشته باشد. موضوعی که البته باعث شده هواداران پرسپولیس در فضای مجازی کمی علیه او موضع بگیرند. با توجه  به منتفی شدن بازگشت شجاع خلیل زاده و کنعانی به پرسپولیس شاید پورعلیگنجی تنها گزینه سرخ‌ها برای تقویت خط دفاعی تیم شان باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی