|

ورمزیار: ان شاالله فدراسیونی هم باشد که به استقلال 10 میلیارد کمک کند!

صادق ورمزیار پیشکسوت استقلال در خصوص شرایط آبی ها صحبت هایی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ صادق ورمزیار، بازیکن و کاپیتان اسبق استقلال درباره شرایط استقلال برای دیدار مقابل سپاهان و کمک ۱۰ میلیاردی فدراسیون به پرسپولیس اظهاراتی را مطرح کرد:

استقلال برای دیدار با سپاهان باید چه تددابیری را در نظر بگیرد؟

به نظرم بیش از هر چیز باید از آن باخت تلخ مقابل نساجی فاصله بگیرند. چون کاملا مشخص شد که استقلال بعد از آن باخت تا حدی وارد حاشیه شد، ولی اتفاق خوب این است که بین بازی نساجی با سپاهان وقفه ای به وجود آمد تا کادرفنی بتواند ریکاوری خوبی را روی تیم داشته باشد.

بازی با سپاهان را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟

قطعاً بازی سختی است که می‌تواند برای استقلال تعیین کننده باشد.

چطور؟

از این نظر که اگر استقلال برنده زمین را ترک کند می تواند از همان روز قهرمانی‌اش را مسجل بداند.

چه تاکتیک و سیستمی برای استقلال مناسب تر است؟

به نظرم استقلال نباید دچار چندگانگی و تغییر سیستم دائمی شود. استقلال هر زمان از سیستم ۲-۵-۳ خارج شده نتوانسته با تک فوروارد نتایج موردنظرش را بگیرد یا اگر هم گرفته به دشواری توانسته. فکر می کنم استقلال اگر با روش همیشگی اش بازی کند می‌تواند سه امتیاز مهم و سرنوشت‌ساز را بگیرد تا قهرمانی اش را پیشاپیش تثبیت کند.

خط حمله قدرتمند سپاهان در مواجه با خط دفاع خوب استقلال چه شرایطی را خواهد داشت؟

به نظر من خط حمله خوب سپاهان قابل توقف است. در واقع خط دفاع، یا بهتر است بگوییم خط دفاع و هافبک دفاعی استقلال خیلی خوب کار می‌کند. بازیکنانی مثل مهدی‌پور و زبیر نیک نفس در پست هافبک دفاعی مقابل سه دفاع خوب استقلال سیستم دفاع تیمی مناسبی را تشکیل داده اند که به حریفان اجازه ورود و نزدیک شدن به دروازه را نمی دهند. این به شرطی است که این نفرات در این پست ها تمرکز لازم را داشته باشند.

توان تهاجمی و سرعت استقلال در ضد حملات، به واسطه بازی در خانه سپاهان چقدر به این تیم کمک می‌کند؟

استقلال در چپ و راست جعفر سلمانی و صالح حردانی را دارد و در میانه زمین حسین زاده که همگی تقریباً سرعتی و روبه جلو هستند. معتقدم این تیم می‌تواند روی ضد حملات حساب ویژه ای روی این نفرات باز کند و از توان گلزنی یامگا هم بهره لازم را ببرد.

کری خوانی های محمدرشید مظاهری و صحبتی که به کنایه در رابطه با نویدکیا گفته بود تا چه اندازه استقلالی ها را برای گل زدن به دروازه بان سابق تیم شان با انگیزه تر می کند؟

من معتقدم استقلال نباید خودش را وارد حاشیه کند. نه تنها استقلال بلکه تک تک نفرات نباید به فکر واکنش نشان دادن به این قبیل حرفها و حواشی اینچنینی باشند. چون تمرکزشان به هم می‌ریزد. استقلال باید تیمی کار کند و با یک تیم ورک خوب، نتیجه موردنظرش را بگیرد.

منظورتان از حاشیه‌ها چیست؟

به طور کلی گفتم. از همه چیز مهمتر این است که استقلال از موضوع باخت به نساجی خارج شده باشد. این مهمترین کار کادر فنی و فرهاد مجیدی است.

شنیدید فدراسیون فوتبال ده میلیارد تومان به پرسپولیس کمک کرده؟

انشاء الله فدراسیونی هم پیدا شود که ۱۰ میلیارد تومان به استقلال کمک کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی