|

ماجرای حضور علی کریمی در هیئت مدیره پرسپولیس چیست؟

مشاور وزیر ورزش و جوانان به هیچ وجه علاقه‌ای برای بازگشت به هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

بیژن ذوالفقارنسب که ۲۲ دی ماه سال گذشته حکم عضهیویت در هیئت مدیره پرسپولیس را دریافت کرد تنها ۱۰ روز پس از حضور در این مقام تصمیم به کناره‌گیری از آن گرفت تا سرخپوشان با حضور غلامعلی محمد علیپور، محمد اسد مسجدی و مجید پوراحمدی در کنار رضا درویش به فعالیت مدیریتی خود ادامه دهد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از مهر؛ حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در ابتدا با این موضوع مخالفت کرد اما عدم اطلاع ذوالفقارنسب از اتفاقات داخلی و همچنین عدم توانایی مالی برای کمک اقتصادی به باشگاه باعث اصرار وی برای جدایی از جمع هیئت مدیره پرسپولیس شد.

ذوالفقارنسب پیشنهاد ماندن در هیئت مدیره باشگاه را به طور کامل رد کرد تا حمید سجادی پس از گذشت نزدیک به چهار ماه نتواند جایگزین او را معرفی کند.

درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نشست‌های خود با وزیر ورزش از نگاه سجادی برای حضور فرد اقتصادی در هیئت مدیره در راستای خصوصی سازی باشگاه استقبال کرد اما همچنان خبری از حضور فرد جدید در هیئت مدیره نیست.

این در حالی است که شایعاتی درباره مطرح شدن اسم علی کریمی برای حضور در جمع مدیران باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شد اما هیچ تصمیمی از سوی وزارت ورزش مبنی بر استفاده از پیشکسوت مطرح پرسپولیس برای این جایگاه نیست.

نشان می‌دهد سجادی تا پایان فصل جاری لیگ برتر نیز تصمیمی برای اضافه شدن فرد جدید ندارد تا چهار عضو فعلی هیئت مدیره باشگاه برای این باشگاه تصمیم‌گیری کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی