|

چرا ستاره‌ های سابق استقلال و پرسپولیس سکونشین شدند؟

نوراللهی و قائدی در الاهلی امارات شرایط نگران کننده ای دارند.

لینک کوتاه کپی شد

آدم باورش نمی‌شود که در ایران هواداران پرسپولیس و استقلال سر جدایی احمد نوراللهی و مهدی قائدی این همه به جان هم افتاده باشند، بعد هر دوی این بازیکنان در مسابقات آسیایی الاهلی امارات روی سکو بنشینند. توجه کنید؛ روی سکو، نه حتی روی نیمکت!

به گزارش «شایانیوز» به نقل از همشهری؛ از یک تیم مدعی قهرمانی یا غول آسیا حرف نمی‌زنیم که به ملی‌پوشان فوتبال ایران افتخار نیمکت‌نشینی نمی‌دهد، از تیم پنجم لیگ امارات سخن می‌گوییم که ۲۰ هفته بعد از شروع لیگ، ۱۹ امتیاز با صدر جدول فاصله دارد.

آیا واقعا قابل هضم است که ۲ ستاره مشهور فوتبال ایران در چنین تیمی، به چنان وضعی دچار باشند؟ تکلیف مهدی قائدی که روشن است و مهدی علی، سرمربی الاهلی مدت‌ها پیش او را از برنامه‌های فنی‌اش کنار گذاشته بود، اما احمد نوراللهی بعد از نیمکت‌نشینی‌های ابتدایی، به‌تدریج در ترکیب اصلی الاهلی تثبیت شده بود. او حتی در مسابقات ابتدایی لیگ قهرمانان هم برای تیم اماراتی بازی می‌کرد، اما در ۲ بازی آخر به سکو تبعید شده است.

جالب اینکه الاهلی هر دو بازی را هم بدون ایرانی‌هایش برده؛ ابتدا الغرافه ذلیل استراماچونی را با ۸ گل شکست داد و بعد هم برابر آخال ترکمنستان به پیروزی رسید. چیزی که بیشتر آدم را زجر می‌دهد این است که نوراللهی بازیکن فیکس تیم ملی ما به شمار می‌آید. فیکس تیم اول آسیا، سکونشین تیم پنجم امارات؛ چطوری ممکن است واقعا؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی