|

پیشنهاد 25 میلیاردی به ستاره ملی پوش پرسپولیس!

براساس اخبار رسیده یک تیم قطری جدیدترین مشتری میلاد سرلک هافبک ملی پوش پرسپولیس است.

لینک کوتاه کپی شد

بنابراخبار تکمیلی این باشگاه قطری حاضر است برای یک فصل بازی در این کشور مبلغ ۹۰۰ هزار دلار به شماره ۱۰ پرسپولیس پرداخت کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ مبلغی که شاید گذشتن از آن برای یک فوتبالیست ایرانی بسیار سخت و دشوار باشد. این درحالیست که باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا قرارداد این بازیکن را تمدید کند ولی او تا به امروز به مدیران پرسپولیس بابت تمدید قرارداد پاسخ منفی داده و گفته دوست دارد شانس خودش را برای حضور در تیم‌های خارجی امتحان کند.

سرلک امیدوار است در پایان فصل با رسیدن پیشنهاد خارجی فوتبال ایران را ترک کند و با این شرایط پرسپولیس باید تا پایان فصل منتظر مشخص‌شدن وضعیت سرلک بماند.

گفته می شود میلاد سرلک نیم نگاهی هم به لیگ های اروپایی دارد. او در حال حاضر با پیشنهاداتی از لیگ های یونان و پرتغال نیز مواجه شده اما رقم پرداختی این دو کشور بسیار ناچیز و قابل مقایسه با قطری ها نیست.

همچنین شماره ۱۰ ملی پوش پرسپولیس امیدوار است با بازی کردن در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر فرصت های بهتری هم پیدا کند و با پیشنهادات دیگری از لیگ های معتبر اروپایی مواجه شود.

درحال حاضر اما دست به نقدترین (!) پیشنهاد رسیده به میلاد سرلک از کشور قطر است. او خوب می داند در بهترین حالت ممکن شاید بتواند یک چهارم مبلغ پیشنهادی قطری ها را از باشگاه پرسپولیس بگیرد و طبیعی است ترجیح دهد با یک سال بازی در این کشور و لیگ ستارگان به اندازه ۳ فصل بازی برای سرخپوشان تهرانی درآمد کسب کند.

این هافبک ۲۷ ساله که سابقه بازی در تیم های سپاهان اصفهان، نساجی مازندران و پدیده مشهد را نیز در کارنامه دارد در ۱۵ شهریور ۱۳۹۹، با قراردادی دو ساله و با اصرار یحیی گل محمدی به تیم پرسپولیس پیوست.

 سرلک خیلی زود در این تیم جا افتاد و توانست با ارائه بازی های یکدست و کم نوسان توجه دراگان اسکوچیچ را به خود جلب کرده و به تیم ملی دعوت شود.

هافبک شماره ۱۰ پرسپولیس حالا پس از دو فصل بازی در پرسپولیس به نظر می رسد دنبال کشور و مسیر جدیدی برای ادامه فوتبال خود باشد و بعید است در پایان فصل هم راضی به تمدید قرارداد خودش شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی