|

رادوشوویچ از پرسپولیس پول گرفت و شکایت هم کرد!

باشگاه پرسپولیس تاکید دارد که به این بازیکن پرداختی داشته‌اند و او حق ترک تمرینات را نداشته است.

لینک کوتاه کپی شد

موضوع رسیدگی به پرونده شکایات برخی از طلبکاران ازجمله بوژیدار رادوشوویچ در جلسه مجمع مطرح شده و اعضا خواستار رسیدگی به آنها بوده‌اند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرهیختگان؛ حال خبر رسیده که رادو از فیفا حکم گرفته و باشگاه پرسپولیس موظف است 950 هزار دلار به همراه 5 درصد سود تاخیر در پرداخت برای هر سال را به این بازیکن بپردازد. باشگاه پرسپولیس تاکید دارد که به این بازیکن پرداختی داشته‌اند و او حق ترک تمرینات را نداشته است.

پرسپولیسی‌ها می‌گویند به این بازیکن در روز آخر حضورش در ایران 50 هزار دلار پرداخت کرده‌اند و از او و مدیربرنامه‌اش رسید دریافت کرده‌اند. باشگاه می‌گوید به درخواست رادو مبلغ 3/1 میلیارد تومان به حساب صادق محرمی ریخته‌اند تا او در کرواسی به این بازیکن یورو بپردازد. باشگاه تاکید دارد 30 درصد طلب قبلی و 20 درصد طلب فصل این بازیکن را داده اما او طی شکایتی که کرده خواستار دریافت مبلغ قرارداد دو فصل باقی‌مانده قرارداد، کلیه آپشن‌ها و حتی جایزه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را طلب کرده است! مشخص نیست حالا که حکم صادر شده باشگاه پرسپولیس چطور می‌تواند نسبت به ضایع نشدن حق و حقوق خود اقدام کند.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی