|

فردا تکلیف بدهی 792 میلیونی به پرسپولیس روشن می شود!

ابراهیم شکوری فردا به باشگاه پرسپولیس خواهد رفت تا مدارک خود در مورد بدهی 792 میلیونی را روشن کند.

لینک کوتاه کپی شد

انتشار مدارک پرسپولیس در کدال یک نکته عجیب را در بر داشت: بدهی ابراهیم شکوری به این باشگاه. معاون سابق پرسپولیس این موضوع را تکذیب کرد اما در بیانیه باشگاه پرسپولیس آمد که «بدهی محرز است.»

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ ابراهیم شکوری پیش‌تر در اینستاگرام ادعا کرد که مسئولان مالی باشگاه پرسپولیس در این مورد اشتباه کرده‌اند و در پرونده سفر به گوا و پرداخت مطالبات رادوشوویچ، اسناد او را اعمال نکرده‌اند تا به این ترتیب وی را بدهکار بدانند.

حالا مسئول ذی‌حساب پرسپولیس در گفتگوی تازه‌ای که با ایسنا داشته، گفته است: «[شکوری] بعد از بازگشت تیم [از گوا]، اسناد و مدارکی که ارائه کرد کسری داشت و بر همین اساس ۷۹۲ میلیون تومان به باشگاه بدهکار شد.»

او همچنین مدعی شده که باشگاه پرسپولیس به شکوری نامه زده تا تکلیف این بدهی را روشن کند؛ موضوعی که احتمالا با تکذیب شکوری مواجه خواهد شد و شاید بهتر باشد در این زمینه باشگاه پرسپولیس نامه‌ها را منتشر کند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که فردا جلسه سرنوشت‌ساز درباره این پرونده ۷۹۲ میلیونی در ساختمان باشگاه پرسپولیس برگزار خواهد شد و ابراهیم شکوری نیز به این جلسه می‌رود تا در حضور مسئولان مالی این باشگاه، موضوع بررسی و تکلیف آن روشن شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی