|

پرسپولیس به دنبال جانشین مهدی ترابی!

خبرهایی درخصوص جدایی مهدی ترابی از پرسپولیس به گوش می رسد.

لینک کوتاه کپی شد

با وجود آنکه رقابت‌های این فصل هنوز تمام نشده، ولی تب و تاب پرسپولیسی‌ها برای بستن تیمی قدرتمند برای فصل پیش رو ادامه دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ این تیم که این روز‌ها با اختلاف ۶ امتیاز نسبت به استقلال در رده دوم جدول قرار دارد و از رقابت‌های جام حذفی هم کنار رفته کار دشواری برای تکرار قهرمانی در لیگ پیش رو خواهد داشت.

مشکلات پرسپولیس فقط معطوف به این موارد نمی‌شود؛ این تیم که در ابتدای همین فصل چندین مهره تاثیرگذارش را از دست داده ممکن است در انتهای فصل جاری دوباره ۲ بازیکن کلیدی اش به نام‌های مهدی ترابی و میلاد سرلک را هم از دست بدهد. البته ظاهرا این بار مسئولان باشگاه پرسپولیس دست به کار شده و قبل از خالی ماندن دستشان اقدامات لازم را صورت داده اند. آنطور که از منابع نزدیک باشگاه خبر می‌رسد پرسپولیس در نظر دارد کار‌های انتقال سعید صادقی به این باشگاه را زودتر از هر زمان دیگری نهایی کند تا اگر مهدی ترابی را از دست داد، بازیکنی با همان ویژگی‌ها در اختیار داشته باشد.
 
صادقی هافبک تیم گل گهر در زمره بهترین‌های این فصل لیگ است؛ او با زدن ۷ گل در حال حاضر در رده چهارم گلزنان برتر لیگ ایستاده و با دادن ۱۰ پاس گل به همتیمی هایش، بالاتر از همین مهدی ترابی، بهترین پاسور لیگ محسوب می‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی