|

چرا مهدی قائدی بازی نمی کند؛ ضغف یا مشکل خانوادگی!

مهدی قایدی ستاره روز‌های نه چندان دور استقلال این روز‌ها تبدیل به نیمکت نشین تیم اماراتی شده است.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی قایدی یکی از پدیده‌های لیگ برتر فوتبال ایران بود که در استقلال چهره شد. او آن قدر در این تیم درخشید تا نهایتا استقلال توانست این بازیکن را به عنوان لژیونر راهی فوتبال امارات کند. اگرچه شایعه شده بود که قایدی از لیگ یونان و پرتغال هم پیشنهاداتی دارد، ولی نهایتا این بازیکن باشگاه شباب الاهلی را برای ادامه دوران حرفه‌ای اش برگزید.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو، استقلالی‌ها مدعی شدند که فروش مهدی قایدی او را تبدیل به گران‌ترین بازیکنی کرده که از لیگ ایران ترانسفر شده و اماراتی‌ها امید داشتند که بازیکنی فانتزی بتواند به جذابیت‌های این لیگ اضافه کند. با این وجود، اما چنین نشده و مهدی قایدی به طرز عجیبی در بازی‌های اخیر تیمش نیمکت نشین شده و حتی شایعه شده که در فهرست این تیم برای فصل آتی هم قرار ندارد.

درباره بازی نکردن مهدی قایدی در الاهلی امارات دلایل متعددی عنوان شده و حتی صحبت از زندگی شخصی او هم به میان آمده، ولی به تازگی یکی از شبکه‌های تلویزیونی امارات دلیل بازی نکردن مهدی طارمی را ضعف او در کار‌های دفاعی توصیف کرده است.

کارشناس شبکه الجزیره گفته شاید مهدی قایدی بتواند در خط حمله تاثیرگذار باشد، ولی ضعف مفرط او در انجام کار‌های دفاعی باعث شده تا تبدیل به یک نیمکت نشین در این باشگاه شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی