|

کارلوس کی‌روش در راه ایران؟!

یک رسانه عربی ادعا کرد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران، از فدراسیون فوتبال پیشنهاد همکاری مجدد دریافت کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

سایت عربی «الکوره» به نقل از یکی از منابع خبری خود در فدراسیون فوتبال مصر نوشت که کارلوس کی‌روش پس از پایان فعالیتش در تیم ملی این کشور، چهار پیشنهاد از تیم‌های ملی کشورهای مختلف دریافت کرده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ این منبع آگاه به کوره خبر داده که این پیشنهادها از استرالیا، عراق، تونس و ایران بوده است. ظاهراً پیشنهادهای رسیده به کی‌روش در جدایی او از تیم ملی مصر نقش مهمی ایفا کرده و باعث وسوسه او شده است. به ویژه از سوی فدراسیون ایران که به جام جهانی قطر صعود کرده و استرالیا که در مرحله پلی‌آف انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف امارات خواهد رفت.

کارلوس کی‌روش هفت ماه در تیم ملی مصر فعالیت کرد و این تیم را به نایب قهرمانی جام ملت‌های آفریقا و مقام چهارمی جام اعراب فیفا رساند. البته این مربی پرتغالی در رساندن فراعنه به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ناکام ماند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    در این فاصله کم تا جام جهانی کارلوس کیروش بهترین گزینه است، سپردن تیم ملی در جام جهانی به اسکوچیچ بزرگترین ریسک تاریخ فوتبال ماست و میتونه فرصت صعود را از ما بگیره. دلمون برای تیم ملی بسوزه نه آینده اسکوچیچ. الآن هم بازیکنهای ما پخته تر شده اند و هم کیروش تجربش بیشتر شده، هر چه زودتر کیروش را برگردانید انشاءالله اینبار صعود میکنیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی