|

فرمول رضا درویش برای تمدید قرارداد با گزینه محبوب یحیی!

قرارداد ترابی با پرسپولیس در پایان فصل تمام می شود و یکی از دغدغه های مهم مدیران این تیم و البته یحیی گل محمدی، حفظ این بازیکن است.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در چند فصل گذشته بدون شک مهدی ترابی بود. ترابی در لیگ نوزدهم ستاره بی چون و چرای لیگ بود و خیلی ها معتقدند اگر او در پرسپولیس نبود، این تیم نمی توانست در آن فصل قهرمان شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ درخشش در پرسپولیس و زدن گل های ۳ امتیازی موجب شد تا تیم های متمول قطری سراغش بیایند و او هم بدون درنظر گرفتن شرایط پرسپولیس قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا، به پیشنهاد باشگاه العربی پاسخ مثبت داد و با فسخ قراردادش با پرسپولیس راهی فوتبال قطر شد. انتقالی که کاملا ناموفق بود و ترابی در فوتبال قطر به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شد.

مهدی خیلی زود فهمید برای حفظ جایگاهش در تیم ملی، باید از قطر جدا شود و به پرسپولیس بیاید. باشگاه پرسپولیس هم از موقعیت متزلزل ترابی در العربی استفاده کامل را کردند و او را با وجود مخالفت هواداران افراطی پرسپولیس، به این تیم بازگرداندند. ترابی هم با ارائه بازی های بسیار خوب در نیم فصل دوم سال گذشته و همچنین مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا موفق دل هواداران را بدست بیاورد. با وجود حضور همیشگی در اردوهای تیم ملی، ترابی فرصت زیادی  برای بازی کردن حتی به عنوان بازیکن جانشین هم بدست نیاورد و همین موضوع بهانه ای شد تا این ستاره به لحاظ روحی افت کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی