|

درخواست مهم فرهاد مجیدی از استقلالی ها!

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: حریف ما در زمین نشدند و می‌خواهند الان بازی را به بیرون از زمین ببرند.

لینک کوتاه کپی شد

فرهاد مجیدی پیش از بازی استقلال در جام حذفی اظهار داشت: قبل از هرچیز درگذشت بیت الله خندان خبرنگار خوب استقلالی را به جامعه ورزش و خبرنگاران محترم تسلیت عرض می‌کنم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ وی افزود: اعتقادم این است که در ۲۴ هفته ای که از لیگ گذشت و استقلال هیچ شکستی نداشت، حریف ما در زمین نشدند و می‌خواهند الان بازی را به بیرون از زمین ببرند. به خاطر همین با بازیکنانم صحبت کردم و از آن‌ها خواستم تا آخر فصل هیچ صحبتی در مورد داروی یا مسائل دیگر نکنند. تمام تمرکزشان را روی بازی بگذارند تا در هر دو جام موفق باشیم و هواداران را خوشحال کنیم.

سرمربی استقلال گفت: بازیکنانم باید بدانند برای ادامه راه و قهرمانی در بازی‌های آینده فقط با حریف بازی ندارند. درخواستم از باشگاه این است که به این روند بیانیه‌نویسی خاتمه بدهند. حرف نزده را می‌شود همیشه زد. در پایان فصل می‌توانیم خیلی مسائل را عنوان کنیم. بعد از بازی با پیکان از بازیکنانم خواهش کردم کلا لیگ را فراموش کنند و تمام تمرکزشان را روی جام حذفی بگذارند. دو سال پیاپی به فینال رفتیم ولی موفق به کسب جام نشدیم. این فصل شرایط خوبی برای قهرمانی داریم. امیدوارم بچه‌ها همانطور در این ۲۴ هفته پرتلاش بودند و با تمام مشکلات تمام توانشان را گذاشتنند، در این سه بازی هم همینطور کار کنند تا انشاالله قهرمانی جام حذفی را برای هوادارن به ارمغان بیاوریم.

مجیدی تصریح کرد: هواداران بدانند که من و بازیکنان تمام تمرکزمان از امروز فقط روی بازی‌ها است. به حواشی هیچ توجهی نخواهیم کرد. همانطور که ۲۴ هفته بدون شکست بودیم این روند را ادامه می‌دهیم امیدوارم در پایان فصل بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی